Jakub Kucner zauroczył wszystkie kotki za kulisami programu "MiauCzat"! Która Miss Polski jest według niego najseksowniejsza?

Za nami drugi odcinek programu "MiauCzat", którego gościem był Jakub Kucner. Jak Mister Polski odnalazł się w towarzystwie uroczych kociaków? Zobaczcie zdjęcia za kulis naszego słodkiego programu!

Multimedia

W 2. odcinku nowego sezonu programu "MiauCzat" z serią naszych trudnych pytań zmierzył się Jakub Kucner. Mister Polski 2017, którego możemy też oglądać w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" opowiedział nam o kulisach programu i relacji z Jankiem Klimentem - mężem swojej tanecznej partnerki - Lenki Klimentowej. Mister Polski opowiedział nam też o swoim dzieciństwie oraz niezwykłej przemianie i drodze jaką musiał przebyć, aby zdobyć tytuł Mistera Polski 2017.

Honorata Witańska z niesfornymi kociakami! "Taniec z gwiazdami" czy "Agent - Gwiazdy"? W czym ją zobaczymy?Zobacz więcej

Jakub Kucner zauroczył wszystkie kotki za kulisami programu "MiauCzat"! Nasze zwierzaki uwielbiają być głaskane, a Mister Polski sprawdził się w tej roli doskonale. Zobaczcie, jak zabawiał urocze zwierzaki w naszej galerii!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"MiauCzat" - o programie

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składał się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery nowych odcinków 2. sezonu odbywają się w piątki, co dwa tygodnie.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Hanka dranka xd (gość)

    #Jakub Kucner kocha kociaki !!! #Ja tesz kocham koty!!! #kto tesz kocha kociaki!!

    10.04.2019 13:46
  • Agnieszka (gość)

    Moje zdanie jest takie:wygląda na sympatycznego takiego pokornego.Wystsrczy spojrzeć z jakim spokojem podchodzi do samego faktu że jest ciągle zagrożony widać że ma w sobie stoicki spokój i to się ceni ale jeżeli mam się wypowiadać tylko i wyłącznie na temat samego wyglądu to nie jest zbyt przystojny jak dla mnie trochę nie pasuje na mistera polski

    10.04.2019 12:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×