Kasia Dziurska w programie "MiauCzat" o bolesnej historii z dzieciństwa i Ewie Chodakowskiej w "Dance, Dance, Dance". Powinna oceniać taniec?

Kasia Dziurska - mistrzyni fitness i uczestniczka "Dance, Dance, Dance" była gościem 3. odcinka programu "MiauCzat". W kocim show opowiedziała m.in. jak udział w tanecznym show wpłynął na jej związek z Emilianem Gankowskim. Dziurska zdradziła też co sądzi o Ewie Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej oraz ujawniła, jak najłatwiej sprawić jej przyjemność! Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

Multimedia

Kasia Dziurska to trenerka personalna, instruktora fitness i Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic, która na co dzień pomaga realizować klientkom marzenia o doskonałej, kobiecej sylwetce. Coraz częściej możemy ją jednak oglądać w telewizji. Dziurska ma na swoim koncie udział w 8. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W parze z Tomkiem Barańskim doszła aż do finału. Przegrała jednak z Beatą Tadlą w parze z Jankiem Klimentem. Wiosną 2019 roku mogliśmy ją już podziwiać w "Dance, Dance, Dance". Z narzeczonym Emilianem Gankowskim zajęła 3. miejsce. Choć i tym razem nie udało się jej wygrać, zaskarbiła sobie wtedy jednak coś cenniejszego — ogromną sympatię widzów.

Siostry Kazadi wciąż zachwycają! Emilowi puściły nerwy! Kto odpadł z programu tuż przed finałem?Zobacz więcej

Kasia Dziurska ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Już w wieku sześciu lat rozpoczęła treningi tańca. Jako nastolatka występowała w grupie Cheerleaders Gdynia, z którą miała okazję wystąpić podczas meczu NBA na specjalne zaproszenie Marcina Gortata.

Kasia Dziurska w programie "MiauCzat"

W programie "MiauCzat" mistrzyni fitness opowiedziała o swoich dalszych planach. Czy zamierza kontynuować swoją przygodę w telewizji, a może zamierza wrócić na scenę sportów fitness? W kocim show nie zabrakło też pytań o miłość. Jak wyglądały początki znajomości z Emilianem Gankowskim i czy udział w "Dance, Dance, Dance" znacząco wpłynął na ich związek? Czy rywalizacja z innymi parami i ostre niekiedy oceny jury umocniły ich relację?

Jakub Kucner zdradza, jak zostać Misterem Polski! Będzie walczył w klatce na FAME MMA?!Zobacz więcej

Na polskiej scenie fitness nie brakuje pięknych kobiet. Czy konflikty i rywalizacja w tym świecie są nieuniknione? Kasia Dziurska zdradziła też, jaki ma stosunek do Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej. Czy traktuje obie panie za swoją konkurencję? Mistrzyni fitness w programie "MiauCzat" ujawniła też, jak najłatwiej sprawić jej przyjemność! Z uroczymi kociakami podzieliła się też bolesną historią z dzieciństwa, którą jednak wspomina z... uśmiechem!

Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"MiauCzat" - o programie

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składał się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery nowych odcinków 2. sezonu odbywają się w piątki, co dwa tygodnie.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Dana dens dens (gość)

    Kasia Dziurska i Emil jej narzeczony są wspaniałymi ludźmi niech nie patrzą i nie słuchają nikogo bo to co mówią inni to ZAZDROŚĆ ich męczy ,bo nie ma dziś takiej miłości, poszanowania jak jest u Nich ,i to zawieranych ludzi boli ,że oni tego nie mają. Przy tym jesteście parą b.urokliwa 🌹

    20.04.2019 08:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×