Kasia Dziurska za kulisami programu "MiauCzat". Tylko kociakom zdradziła, co zamierza po "Dance, Dance, Dance"! [Podgląd]

Kasia Dziurska zabawiała nasze urocze kociaki w 3. odcinku programu "MiauCzat". Mistrzyni fitness zdradziła im, co zamierza po "Dance, Dance, Dance"! Czy będzie kontynuować swoją przygodę z show-biznesem i telewizją? Zobaczcie nasz "MiauCzat" i zdjęcia zza kulis programu!

Multimedia

Kasia Dziurska z narzeczonym Emilianem Gankowskim zajęła 3. miejsce w "Dance, Dance, Dance". Jak udział w programie wpłynął na jej związek z ukochanym? Czy trenerka zamierza kontynuować swoją przygodę w telewizji? O tym wszystkim opowiedziała naszym uroczym kociakom w programie "MiauCzat". Kasia Dziurska ujawniła jaki ma stosunek do Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej. Słodkim kociakom zdradziła też, jak najłatwiej sprawić jej przyjemność!

Jakub Kucner zdradza, jak zostać Misterem Polski! Będzie walczył w klatce na FAME MMA?!Zobacz więcej

Za kulisami zwierzaki robiły wszystko, by zaimponować mistrzyni fitness swoją kondycją. Szaleństwom nie było więc końca! Która kicia powinna według Kasi Dziurskiej popracować nad swoją rzeźbą i została okrzyknięta przez nią "kluską"?

Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"MiauCzat" - o programie

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składał się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery nowych odcinków 2. sezonu odbywają się w piątki, co dwa tygodnie.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×