"Klan". Izabela Trojanowska od lat wciela się w polską Alexis. Jak zmieniała się Monika Ross - największa intrygantka polskich seriali?

Od 25 lat w postać siostry Pawła, Elżbiety, Ryszarda i Doroty Lubiczów wciela się Izabela Trojanowska. Monika Ross zasłynęła jako intrygantka o nienagannym stylu i modnej fryzurze. W galerii publikujemy jej archiwalne zdjęcia. Tak wyglądały jej początki w serialu!

Multimedia

"Klan" to najdłużej emitowany polski serial, z największą ilością odcinków. I choć było już kilka chwil niepewności, a pogłoski o jego zakończeniu w ostatnich latach pojawiają się już regularnie, to opowieść o rodzinie Lubiczów wciąż jest jednym z najchętniej oglądalnych programów TVP. "Klan" skończy w tym roku 25 lat. Niektórzy, tak jak wokalistka Izabela Trojanowska związani są z tą produkcją od samego początku.

"Klan" - o czym jest serial?

To serialowa opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Lubiczów. Maria i Władysław wychowali pięcioro dzieci: Elżbietę, Pawła, Monikę, Grażynę i Dorotę. Dorota wybrała życie zakonnicy, a jej brat i siostry założyli rodziny i wychowali dzieci. Mimo przeciwności losu i nieuniknionych konfliktów rodzeństwo wspiera się i może liczyć na siebie w trudnych chwilach. Serial przedstawia realia życia codziennego Polaków i porusza ważne zagadnienia społecznie.

Dziś to jeden z najprzystojniejszych, polskich aktorów! Zobaczcie jak się zmieniał Przemysław CypryańskiZobacz więcej

Izabela Trojanowska już od 25 lat gra Monikę Ross w "Klanie"

Izabela Trojanowska występuje w "Klanie" od 1997 roku. Jej serialowa bohaterka ma trudną biografię. Jako piętnastolatka została zgwałcona. Jej drugi mąż, Wojciech Nawrot zginął we własnym mieszkaniu kilka dni po ślubie, zostawiając jej udziały w "El-Medzie". Serialowa Monika imała się różnych profesji. Była kierowniczką butiku "Ramona", stylistką, malarką oraz właścicielką restauracji.

W pierwszych sezonach "Klanu" siostra Pawła, Elżbiety, Ryszarda i Doroty Lubiczów była typowym czarnym charakterem, kobietą amoralną - knuła intrygi i spiskowała, aby skłócić wszystkich. Na przestrzeni 25 lat Monika przeszła diametralną zmianę osobowości. Złagodniała, ale wciąż jest jedną z najbarwniejszych postaci w serialu.

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Moniki Ross, która była nazywana polską Alexis. Zobaczcie, jak Izabela Trojanowska wyglądała na początku swojej przygody z najdłużej emitowaną telenowelą w polskiej telewizji.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Betsy Faison (gość)

  𝐙𝐚𝐜𝐳𝐧𝐢𝐣 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐨𝐰𝐚ć 𝐰 𝐝𝐨𝐦𝐮 𝐳 𝐆𝐨𝐨𝐠𝐥𝐞! 𝐓𝐨 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐲𝐝𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐚𝐣𝐥𝐞𝐩𝐬𝐳𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚, 𝐣𝐚𝐤ą 𝐦𝐢𝐚ł𝐞𝐦. 𝐖 𝐳𝐞𝐬𝐳ł𝐲 𝐜𝐳𝐰𝐚𝐫𝐭𝐞𝐤 𝐝𝐨𝐬𝐭𝐚ł𝐞𝐦 𝐳𝐮𝐩𝐞ł𝐧𝐢𝐞 𝐧𝐨𝐰𝐞 𝐁𝐌𝐖, 𝐨𝐝𝐤ą𝐝 𝐝𝐨𝐬𝐭𝐚ł𝐞𝐦 𝐜𝐳𝐞𝐤 𝐧𝐚 𝟏𝟔𝟒𝟕𝟒 $ 𝐭𝐨 - 𝟒 𝐭𝐲𝐠𝐨𝐝𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐞𝐦𝐮. 𝗶 𝗼𝗱 𝗿𝗮𝘇𝘂 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗻𝗼𝘀𝗶ł𝗲𝗺 𝗱𝗼 𝗱𝗼𝗺𝘂 𝗰𝗼 𝗻𝗮𝗷𝗺𝗻𝗶𝗲𝗷 𝟳𝟳 𝗱𝗼𝗹𝗮𝗿ó𝘄 𝘇𝗮 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻ę. 𝗣𝗿𝗮𝗰𝘂𝗷ę 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝘁𝗲𝗻 𝗹𝗶𝗻𝗸,

  𝗶𝗱ź 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒋𝒅ź 𝒅𝒐 𝒛𝒂𝒌ł𝒂𝒅𝒌𝒊 𝒕𝒆𝒄𝒉, 𝒂𝒃𝒚 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒚ć 𝒔𝒛𝒄𝒛𝒆𝒈ół𝒚 𝒑𝒓𝒂𝒄𝒚...........................𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

  15.06.2022 00:39
 • Rena (gość)

  Gdzie jest Moni? Ja bardzo lubię tę rolę.. lecz nie lubię jak Moni traktuje Feliksa.. dlaczego Pani Trojanowska już nie występuje w najnowszych odcinkach...?

  02.03.2022 18:16
 • Ja (gość)

  Niestety sztuczna, nawet tyle lat zasiedzenia w serialu nie zrobią z niej aktorki!

  11.02.2022 17:34
 • Michał (gość)

  Z Trojanowskiej to taka aktorka jak piosenkarka . Beztalencie nie wiadomo dlaczego wyszla na estradę napewno nie za glos

  06.02.2022 10:16
 • ...

  25 lat puszczają ten sam kawałek w czołówce i jeszcze ci się nie znudził? A świstak siedzi - za dragi?...

  06.02.2022 00:15
 • rudaska (gość)

  Nie podoba mi sie,ze kultowa piosenke R.Rynkowskiego zamieniono na marna skladanke.Na zakonczenie....pozalic,ale nie masz do koglo"ha ha ha

  05.02.2022 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×