„Kochanek Lady Chatterley" to nowy hit Netfliksa! „365 dni" pokonane? Wszystko na to wskazuje

Nowy hit Netflix „Kochanek Lady Chatterley" to adaptacja słynnej powieści D.H. Lawrence'a. Film platformy streamingowej nie stroni od wielu scen dla dorosłych, które zostały opisane w książce! A na ekranie Lady Diana z „The Crown"!

Multimedia

Skandaliczna powieść „Kochanek Lady Chatterley”

„Kochanek Lady Chatterley” został napisany przez D.H. Lawrence’a w 1928 roku. Książka dokładnie opisująca doznawanie przyjemności, czy pochwałę dla nagości wywołała wówczas olbrzymi skandal i wersję bez cenzury można było dostać dopiero 30 lat później. Główną rolę w netfliksowej adaptacji powieści gra Emma Corrin, czyli Lady Diana z 4.sezonu „The Crown”.

Kolejne kontrowersje wokół hitu NetfliksaZobacz więcej

Gdy Connie wychodzi za Sir Clifforda Chatterleya i zostaje Lady Chatterley, mogłoby się zdawać, że czeka ją komfortowe życie w dostatku. Lecz z czasem ich idealistyczny związek zmienia się w więzienie, gdy Clifford zostaje ranny podczas pierwszej wojny światowej i wraca do domu przykuty do wózka. Wówczas Connie nawiązuje romans z gajowym Oliverem Mellorsem, dzięki czemu przeżywa seksualne przebudzenie. Wkrótce ich romans staje się tematem lokalnych plotek, a Connie musi podjąć ważną decyzję — podążać za głosem serca, czy też wrócić do męża, zgodnie z regułami edwardiańskiego społeczeństwa?

Film dla dorosłych Netflix z dobrymi recenzjami!

Produkcja Netfliksa, która obrazuje dokładnie pikantne sceny z powieści, może się pochwalić dobrymi recenzjami krytyków.

Zdaniem krytyków, najnowsza, brytyjska ekranizacja „Kochanka Lady Chatterley" wyróżnia się przede wszystkim odważną i dojrzałą reżyserią, która przejawia się m.in. w realizacji scen erotycznych - czytamy na film.wp.pl

Nowy serial Tima Burtona bije rekordy oglądalności! Zobacz więcej

„Kochanek Lady Chatterley" od 2 grudnia 2022 roku na Netflix

Widzieliście już ten film? Co o nim sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×