"Królowe życia". Conan Kaźmierski o Dagmarze Kaźmierskiej. Szczere wyznanie syna "królowej"! "Ja idę za mamą w ogień" [TYLKO U NAS]

W programie "Królowe życia" nie brak wyrazistych osobowości, ale prym wiedzie Dagmara Kaźmierska. Wraz z nią w programie pojawiał się jej ukochany syn, Conan. W wywiadzie dla Telemagazyn.pl syn "królowej" zdradza, czy rzuciłby wszystko, aby pomóc mamie i jakim słowem ją opisuje.

Multimedia

Conan Kaźmierski o Dagmarze Kaźmierskiej. Rozmowa z synem "królowej"

Program "Królowe życia" dał Polsce szereg wyrazistych osobowości telewizyjnych. Wśród uczestniczek programu TTV żadna nie mogła się równać Dagmarze Kaźmierskiej, której charakter, historia i dystans do samej siebie zapewnił liczne grono fanów.

"Królowa" szczerze o hejcie i donosach. "Dostaję codziennie setki wiadomości"Zobacz więcej

W programie Kaźmierska często występowała z przyjaciółmi, Edytą Nowak-Nawarą oraz Jackiem Wójcikiem. Pojawiał się także jej syn, Conan Kaźmierski. "Królowa" wielokrotnie podkreślała, że jest jej oczkiem w głowie i chwaliła się "najlepszym synem". Sam zainteresowany również nigdy nie krył, że najważniejszą w jego życiu kobietą jest właśnie mama.

W krótkiej rozmowie dla Telemagazyn.pl Conan Kaźmierski wyznał, jakim jednym słowem opisał by swoja matkę. Odpowiedział również szczerze, czy rzuciłby wszystko, aby pomóc matce w jej egipskich przedsięwzięciach.

Jakby była taka potrzeba, gdyby mnie naprawdę mama potrzebowała, to oczywiście, że tak. Ja idę za mamą w ogień, bez względu na cokolwiek, nawet na koniec świata - zaznacza Conan. - Ja jestem gotów o każdej porze dnia i nocy. Aczkolwiek, mama wie, że moim priorytetem są studia, ja o tym wiem i sądzę, że nie byłoby nigdy takiej potrzeby - skwitował.

Zobacz galerię

Conan Kaźmierski otworzył swój pierwszy biznes! Dagmara Kaźmierska nie kryje dumy! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Ziuta (gość)

  Co z Was za ludzie?wiecznie ktoś i coś Wam nie pasuje.Wszyscy są źli.Spójrzcie na siebie.Jesteście tacy cacy?

  24.08.2022 13:00
 • Miel (gość)

  Podobno królowe życia się skończyły ale wy oczywiście nie dacie o nich zapomnieć codziennie ta burdelmama i jej synek na tapecie no jakże

  23.08.2022 14:28
 • Navy (gość)

  Jaka matka taki syn

  23.08.2022 11:34
 • Wiechu (gość)

  Jak by mnie matka nazwala Conan to moje relacje z nią były by inne

  23.08.2022 09:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×