"Królowe życia". Conan Kaźmierski zamyka biznes! Dagmara Kaźmierska czuje ulgę? "Dziękować Bogu"

Conan Kaźmierski, syn jednej z najsłynniejszych królowych życia - Dagmary Kaźmierskiej - w czasie wakacji z pompą otworzył swój własny biznes, lodziarnię. Inicjatywie kibicowała nie tylko znana mama, ale i nie mniej znani znajomi. Wygląda jednak na to, że wraz z końcem wakacji nastąpił także koniec interesu. Syn "królowej" opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

Multimedia

Huczne otwarcie, skromne zamknięcie. Conan Kaźmierski zwija biznes

Conan Kaźmierski to syn najsłynniejszej uczestniczki programu TTV, Dagmary Kaźmierskiej. Fani formatu "Królowe życia" pokochali ją za ujmującą szczerość i osobowość, a także jej syna, będącego kompletnym jej przeciwieństwem. Zaskarbili sobie również sympatię fanów za sprawą ogromnej miłości, którą się darzą. Jak wyznał w wywiadzie sam Conan - on za matkę gotów skoczyć w ogień bez zastanowienia.

Tak się zmieniała Dagmara Kaźmierska. Zdradzamy wiek "królowej" i publikujemy zdjęcia!Zobacz więcej

Dagmara nigdy nie kryła dumy z syna, którego inicjatywami chętnie się chwali. Nie inaczej było, gdy Conan otwierał swój pierwszy biznes - lodziarnię. Miejsce cieszyło się sporym powodzeniem, a klientów nie brakowało.

Wraz z końcem wakacji stopniowo malało również zainteresowanie lodziarnią. Conan Kaźmierski musiał więc podjąć decyzję, co z budką z lodami zrobić. W sieci na jego profilu pojawił się wymowny wpis.

To by było na tyle… 🙂🍦💸

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Jeden z nich pochodzi od jego słynnej mamy! "I dziękować Bogu 😆", skwitowała post Dagmara Kaźmierska.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Olla (gość)

  Chyba w każdym mieście, gdy kończy się sezon zamykane są lodziernie i potem kwiecień/maj startują na nowo. Na zakończenie sezonu cały dochód ze sprzedaży oddał na cel charytatywny. Ale po co o tym pisać.

  03.10.2022 08:45
 • Gość (gość)

  A o akcji charytatywnej nie napiszecie jaka była na zakończenie bo to się nie sprzedaje. Autorzy artykułów dno nad dnem tylko szukają sensacji. Sezon na lody w food truck przeminął i większość takich lodziarni się zamyka na zimę

  02.10.2022 19:32
 • Wafelek (gość)

  Dagmara Irena już nie będzie zarabiać na lodach bo jest za stara a syn też ma inne zintratne "zajęcia".

  02.10.2022 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×