"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska kupi Conanowi mieszkanie! "Co będzie chciał, to mu kupię!"

Dagmara Kaźmierska znana z "Królowych życia" rozpieszcza syna kolejnymi prezentami. Tym razem chce mu kupić mieszkanie! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Dagmara Kaźmierska kupi Conanowi mieszkanie!

Dagmara Kaźmierska jest bardzo blisko ze swoim 20-letnim synem, Conanem, wciąż obsypuje go prezentami. Na przykład, kiedy ten zdał maturę, otrzymał od matki luksusowy samochód. To jednak nie wszystko!

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera na ramówce TVN! Jak wygląda? O wspólnym mieszkaniu nie ma mowy!Zobacz więcej

Dagmara Kaźmierska wciąż zachwyca się synem w mediach, ale zapewnia, że nie jest rozpuszczony. Jednak w rozmowie z "Pudelkiem" przyznała, że wkrótce kupi mu jeszcze bardziej wyjątkowy prezent!

To jest naprawdę porządny chłopak jak na to, jaką ja jestem mamą, bo powiedział, że swoich dzieci nie dałby mi wychować (...). Co będzie chciał, to mu kupię! Mieszkanie już teraz mu kupię, bo chcę... To jest moje dziecko. Czy ja mu to dam teraz, czy jak ja zdechnę, to on to dostanie - co za różnica? - przyznaje.

Taka mama to skarb?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • NatiNati (gość)

  Pani Mario ale pani uczciwie zarobiła na mieszkanie dla syna rozumiem?? Ja też pomagam swojemu dziecku bo stać mnie na to, może to nie są jakieś zawrotne kwoty ale dobrze, że dzieci mogą liczyć na rodziców nie tylko w kwestiach finansowych. Rozumiem to doskonale bo sama nie miałam żadnego wsparcia......

  31.08.2021 22:55
 • Maria (gość)

  Może to mało wychowawcze, ale też rozpieszczam swojego jedynaka. Chłopak jest zdolny, idzie na medycynę, więc chcę go wesprzeć kupując mieszkanie. Na osiedlu pod dębami na Białołęce będzie miał 2 pokoje. Na start w stolicy mu się przyda, a za kilka lat sam zdecyduje czy tam zostać czy je sprzedać.

  29.08.2021 18:31
 • NatiNati (gość)

  To prawda, smutna rzeczywistość....

  28.08.2021 21:07
 • Taa (gość)

  Tak to jest w Polse. To była burdel-mama, siedziała 2 lata w więzieniu i stać ją na wszystko. A uczciwie pracujący ludzie w tym kraju nie kupią nigdy tego co chcą swoim dzieciom.

  28.08.2021 13:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×