„Królowe życia”. Odpicowana Dagmara Kaźmierska promuje swoją drugą książkę. Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

Fani Dagmary Kaźmierskiej i programu „Królowe życia” mogą zacierać ręce, bowiem do księgarni właśnie trafiła nowa książka gwiazdy TTV pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Dagmara Kaźmierska na premierze książki zaprezentowała swoje nowe oblicze i zrobiła wrażenie! Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

Multimedia

Odpicowana Dagmara Kaźmierska promuje swoją drugą książkę. Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

23 listopada odbyło się spotkanie promujące najnowszą książkę Dagmary Kaźmierskiej, najpopularniejszej uczestniczki programu „Królowe życia”. Kaźmierska dzięki programowi telewizji TTV stała się prawdziwą gwiazdą i celebrytką, o której usłyszeli wszyscy Polacy!

Bez wątpienia, wpływ na popularność celebrytki ma jej kryminalna przeszłość, o której opowiada w swojej nowej książce. Mam nadzieję, że moja książka będzie przestrogą dla tych, którzy myślą, że można bezkarnie broić. Nie można! Ale nawet jeśli ktoś upadnie, nie jest skreślony. My kierujemy własnym życiem i w żadnej, nawet najgorszej sytuacji nie można się poddać (...) Najbardziej tęskniłam za Conankiem, którego nie widziałam przez dziewięć miesięcy. Wyłam, jak wilk do księżyca z tej tęsknoty i rozpaczy - przyznała Dagmara Kaźmierska podczas premiery książki „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”.

Dagmara Kaźmierska pokazała ukochanego?! Fani nie posiadają się z radości! Zobacz więcej

Kaźmierska nigdy wcześniej nie mówiła tak otwarcie o swoich więziennych losach. Teraz w książce opowiada o życiu w więzieniu, tęsknocie, lęku i miłości do męża Pawła i syna Conana. Po raz pierwszy Dagmara mówi o swoim mężu, który w 2004 roku trafił do więzienia, oskarżony o zabójstwo. Pięć lat później Dagmara oskarżona o sutenerstwo również trafi do więzienia. Spędziła w nim 14 miesięcy.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Fani licznie przybyli na spotkanie z Dagmarą Kaźmierską, która wszystkich zachwyciła swoim wyglądem! Gwiazda TTV mocno się odpicowała! Jej futro przyciągało wzrok, ale jeszcze mocniej zwracało się uwagę na odmienioną twarz. Celebrytka wygląda, jakby odmłodniała!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×