„Królowe życia”. Syn Dagmary Kaźmierskiej otarł się o śmierć! Gwiazda zareagowała w ostatniej chwili. „Gdyby nie to, to Conan by nie żył”

W jednym z najnowszych wywiadów, Dagmara Kaźmierska postanowiła podzielić się mrożącą krew w żyłach historią sprzed lat, w której życie jej syna było poważnie zagrożone. Jak sama przyznała, gdyby nie jej szybka reakcja, to „Conanek kipnąłby w kalendarz”.

Multimedia

Syn Dagmary Kaźmierskiej otarł się o śmierć

Dagmara Kaźmierska przez lata była jedną z ikon programu „Królowe życia”. Widzowie nie raz mieli okazję śledzić perypetie jej życia, w których towarzyszył jej ukochany syn Conan, który podobnie jak jego mama, dziś cieszy się statusem celebryty. W jednym z najnowszych wywiadów, który miał miejsce podczas promocji nowej książki celebrytki, ta postanowiła podzielić się zaskakującą historią sprzed lat, która przytrafiła się Conanowi.

Problemy zdrowotne Dagmary Kaźmierskiej. Tylko jedno może ją uchronić od kalectwaZobacz więcej

Okazuje się, że gdy syn Dagmary Kaźmierskiej był jeszcze dzieckiem, to zakrztusił się cukierkiem i zaczął się dusić. Gdy „królowa życia” zobaczyła co się dzieje, postanowiła natychmiast zareagować. Co ciekawe, pomogły jej w tym jej wyjątkowo długie paznokcie, którymi udało się udrożnić gardło Conana. Jak sama przyznała, gdyby nie to, to jej syn już prawdopodobnie by nie żył.

Zakrztusił się gumowym dropsem. Zaczął się dusić, ten drops bardzo głęboko przykleił mu się w tchawicy. Pomyślałam: czort. Co robię to robię, odgryzie mi rękę, ale muszę to wyszarpnąć. I ten drops udało mi się wbić na paznokieć. Gdyby nie te długie paznokcie, to Conan by nie żył. [...] Conanek kipnąłby mi w kalendarz mały jakby nie moje pazury. Wszyscy byliśmy przerażeni, ale na szczęście te moje 13-stki się przydały - przyznała Dagmara Kaźmierska w rozmowie z serwisem JastrząbPost.

Zobacz galerię

Dagmara Kaźmierska ujawnia nieznane dotąd fakty jej pobytu w więzieniuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×