Maja Hyży z rodziną na planie najnowszego teledysku. Dzieciaki skradły show! Zobacz zdjęcia z planu „Never Hide”

Maja Hyży nie próżnuje. Wokalistka szykuje się do eurowizyjnych preselekcji. Artystka nagrała piosenkę „Never Hide”, a niebawem odbędzie się premiera teledysku. W galerii prezentujemy zdjęcia z planu. Zobaczcie, jak dzieci wspierały mamę w pracy.

Multimedia

Maja Hyży na planie „Never Hide”

Piosenkarka, celebrytka, mama. Miłości, sukcesy, macierzyństwo. Jeśli wydaje się nam, że o Mai Hyży wiemy wszystko, okazuje się, że wcale nie. Przy okazji nagrania teledysku wokalistka zdradziła swoją tajemnice z młodości.

3 stycznia w warszawskim klubie Chatton nakręcony został teledysk do utworu Mai „Never Hide”, który został zgłoszony do eurowizyjnych preselekcji 2023. Angielski tekst utworu z optymistycznym przesłaniem Maja kieruje do ludzi borykających się z różnymi problemami życiowymi. Wydźwięk jest prosty - nie wolno nigdy się poddawać!

Przy okazji Maja zdradziła swoją traumatyczna historię z młodości. Jako młoda dziewczyna przeszła 7 operacji biodra i dwa lata swojego życia spędziła w szpitalnym łóżku. Kiedy jej rówieśnicy zaczynali dorastać, ona z mamą jeździła na kolejne zabiegi. To cud, że artystka jest dziś sprawna. Determinacja, walka o marzenia i zawziętość sprawiły, że Maja Hyży jest zdrowa.

Maja Hyży przeszła aż siedem operacji. „Musiałam się na nowo uczyć chodzić”Zobacz więcej

Do nagrania teledysku została zaproszona 40-osobowa ekipa, w tym tancerze grupy Volt Agustina Egurroli. Na planie teledysku, aby wspierać mamę, pojawiły się jej wszystkie dzieci: 11-letni synowie Wiktor i Aleks oraz Tosia i najmłodsza Zosia. Nie zabrakło także jej obecnego partnera Konrada.

Premiera teledysku „Never Hide” już 10 lutego. W galerii prezentujemy zdjęcia z planu

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×