MiauCzat

Patrycja Wieja w programie "MiauCzat"! Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w nowej edycji "Big Brothera"?!

To już ostatni odcinek 1. sezonu programu "MiauCzat". Jesienno-zimową transzę naszego słodkiego formatu zamyka Patrycja Wieja, czyli zwyciężczyni 1. edycji "Projekt Lady". Ile zawdzięcza show TVN? Czy zgodziłaby się zastąpić Małgorzatę Rozenek-Majdan w roli prowadzącej i czy wystąpi w najnowszej edycji "Big Brothera"? Zobaczcie, co Patrycja Wieja zdradziła słodkim kociakom w programie "MiauCzat".

04.01.2019MiauCzat

Mała Ania szokuje z kociakami w programie "MiauCzat"! Ma konflikt z Dużą Anią i siostrami Godlewskimi? [WIDEO]

Mała Ania, czyli Anna Aleksandrzak z "Warsaw Shore" to gość 5. odcinka programu "MiauCzat". Budząca kontrowersje uczestniczka show stacji MTV odwiedziła urocze kociaki i w ich towarzystwie odpowiadała na pytania widzów i redakcji. W programie musiała m.in. zmierzyć się z hejterskim komentarzem dotyczącym jej wyglądu. W swoim stylu zareagowała na zaczepkę jednego z internautów. Małą Anię zapytaliśmy również o konflikt z Dużą Anią i siostrami Godlewskimi. Drą ze sobą koty? Zobaczcie "MiauCzat"!

07.12.2018MiauCzat

Paulina Gałązka w programie "MiauCzat" ostro o Magdzie Gessler! Czym podpadła jej królowa TVN-u? [WIDEO]

Paulina Gałązka to gość 4. odcinka programu "MiauCzat". Aktorka znana choćby z roli Joanny w serialu „Pierwsza miłość”, kreacji Marty w serialu „Skazane” czy Maryni z "Dróg wolności" opowiedziała redakcji serwisu Telemagazyn.pl i uroczym kociakom o zmianie wizerunku i swoich planach na przyszłość. Czy chciałaby zagrać u Patryka Vegi i czym właściwie podpadła jej królowa stacji TVN - Magda Gessler? Zobaczcie występ Pauliny Gałązki w programie "MiauCzat".

23.11.2018MiauCzat

Jessica z "Rolnik szuka żony" zdradza swoje tajemnice. Zobacz, jak doi krowę! Czy wystąpi w "Warsaw Shore"? [WIDEO]

Jessica Miemiec odpadła już z "Rolnik szuka żony", ale to nie koniec jej kariery. Uczestniczka 5. edycji show TVP była gościem 3. odcinka programu "MiauCzat" serwisu Telemagazyn.pl, w którym odpowiadała na pytania widzów i redakcji. Jaka prywatnie jest Jessica Miemiec — kandydatka Krzysztofa z 5. edycji "Rolnik szuka żony? 24-latka w otoczeniu słodkich kociaków i swojej siostry zdradziła, czy po występie w "Rolnik szuka żony" planuje dalszą karierę w telewizji. Opowiedziała także o tym, jak wygląda jej życie prywatne i czy ma swój wymarzony typ mężczyzny! Zobaczcie, jakie tajemnica zdradziła kociakom ulubienica widzów!

11.11.2018MiauCzat

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×