Netflix. W grudniu dwa nowe seriale polskie na platformie. W obsadach najlepsi polscy aktorzy!

Netflix chętnie inwestuje ostatnio na polskim rynku. Po niewątpliwym sukcesie „Wielkiej wody”, już w grudniu możemy liczyć na kolejne dwa polskie seriale platformy streamingowej!

Multimedia

„Pewnego razu na krajowej jedynce” - premiera 1.12.2022 roku

Ostatnio mogliśmy oglądać wiele polskich produkcji na Netflkisie, niektóre z nich okazały się wielkimi hitami i miały bardzo dużą oglądalność: „Wielka woda”, „Gang Zielonej Rękawiczki”, „Gry rodzinne”, film „Broad Peak”.

Nadchodzący serial „Pewnego razu na krajowej jedynce” jest czarną komedią.

Grupa skonfliktowanych nieznajomych przypadkowo rusza w trasę samochodem użytym w ucieczce po napadzie na bank, w którym znajdują dwa miliony złotych. Nieoczekiwani znalazcy postanawiają zatrzymać pieniądze pomimo tego, że grasujący na wolności przestępca zrobi wszystko, żeby je odzyskać.

Widzowie zachwyceni kolejną polską produkcjąZobacz więcej

Grzegorz Jaroszuk i Jakub Piątek są reżyserami produkcji. W nowym, oryginalnym serialu Netfliksa zagra między innymi Anna Ilczuk. Aktorkę możecie doskonale znać z ról: Jolanty Pupci-Kiepskiej, która gra w „Świecie według Kiepskich” oraz Emilii Miedzianowskiej, w którą wciela się od 2004 roku w „Pierwszej miłośći".

W obsadzie „Pewnego razu na krajowej jedynce” zobaczymy również:

  • Juliusza Chrząstowskiego
  • Łukasza Garlickiego
  • Michała Sikorskiego
  • Maję Wolską

„Brokat” - premiera 14.12.2022 roku

Kolejna nowa, polska propozycja od platformy to serial „Brokat". Opowiada o Polsce lat 70. XX wieku, akcja dzieje się w Sopocie w 1976 roku.

W połowie lat 70., kiedy komunistyczna Polska otwiera się na Zachód, trzy wyemancypowane i wyrafinowane kobiety świadczą usługi seksualne, aby cieszyć się życiem na swoich warunkach.

W głównych rolach:

  • Magdalena Popławska
  • Wiktoria Filus
  • Matylda Giegżno
Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×