przyjaciółki

„Przyjaciółki". Tak wygląda dom Magdaleny Stużyńskiej. Duże okna, starannie dobrane dodatki i kwiaty. Zobacz, jak mieszka

Magdalena Stużyńska to jedna z popularniejszych polskich aktorek serialowych i teatralnych. Choć dziś jest najbardziej kojarzona jako Anka z „Przyjaciółek", sławę przyniosła jej rola Marcysi w serialu „Złotopolscy". Prywatnie aktorka jest mamą dwójki synów. Ze swoimi pociechami i mężem mieszkają w pięknym domu. Sprawdziliśmy, jak wyglądają „cztery kąty" aktorki, które stały się jej azylem.

25.03.2023Przyjaciółki

„Przyjaciółki" odcinek 244. Anka jest wściekła na Pawła i unika go. Inga nie wie co zrobić z niechęcią Marysi do Łukasza [CO SIĘ WYDARZY?]

„Przyjaciółki" odcinek 244. - streszczenie. Inga nie umie sobie poradzić z niechęcią Marysi do Łukasza. Mężczyzna wraca z wyjazdy w góry i stara się zaprzyjaźnić z dziewczyną. Anka jest wściekła na Pawła. Nie umie mu wybaczyć i nie chce go widzieć. Marta postanawia spędzać więcej czasu z przyjaciółkami.

27.02.2023Przyjaciółki

„Przyjaciółki" odcinek 243. Trwają przygotowania do ślubu Patrycji i Wiktora. Czy seria pechowych zdarzeń stanie na drodze ich szczęścia? [CO SIĘ WYDARZY?]

„Przyjaciółki" startują z 21. sezonem już z początkiem marca! Co nas czeka w pierwszym odcinku popularnego serialu? Zobaczymy jak Paweł ucieka od Anki, nie radząc sobie z problemami w ich małżeństwie. Inga znajduje szczęście u boku Łukasza, lecz ich związek nie jest pozbawiony trudności. Natomiast Patrycja musi zmierzyć się z serią niefortunnych zdarzeń, które stają jej na drodze.

21.02.2023Przyjaciółki

„Złotopolscy”. Tak wyglądała Małgorzata Socha na początku kariery. Zasłynęła jako ponętna Kate, która próbowała uwieść serialowego Wieśka Gabriela!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, cieszącą się mocną pozycją w polskim show-biznesie. Początki nie były najłatwiejsze, ale determinacja i talent zaprowadziły ją na szczyt. Dla wielu to ponętna Kate z serialu „Złotopolscy”! W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu. Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela!

25.12.2022Złotopolscy

Małgorzata Socha nową gwiazdą „M jak miłość”? Miałaby się wcielić w rolę Barbary Kurdej-Szatan!

Czy Joasia Chodakowska wróci do „M jak miłość”? Gdyby tak miało się stać, to jej postać nie miałaby już twarzy Barbary Kurdej-Szatan, która została odsunięta od serialu w związku ze skandalem jaki wywołała jakiś czas temu w mediach społecznościowych. W sieci pojawiły się właśnie doniesienia, że miałaby ją zastąpić Małgorzata Socha, która dopiero co pożegnała się z obsadą „Na Wspólnej”.

23.12.2022M jak miłość

Dariusz Szpakowski i Grażyna Strachota są razem od ponad 30 lat. Trudno o piękniejszą miłość!

Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda polskiej telewizji. Gwiazdor TVP jest szczęśliwie żonaty już ponad trzydzieści lat z Grażyną Strachotą i trudno o piękniejszą miłość! Los skrzyżował ścieżki jego i jego przyszłej żony aż trzy razy, zanim dziennikarz ośmielił się ją poderwać. Zobacz zdjęcia drugiej połówki najpopularniejszego polskiego komentatora.

19.12.2022Dariusz Szpakowski

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×