rankingi

Tak wyglądały śluby polskich piłkarzy. Robert i Anna Lewandowscy, Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek i inni. Nie żałowali pieniędzy w tym wyjątkowym dla siebie dniu!

Trwa „święto piłki nożnej”, jak bywa nazywany trwający właśnie w Katarze mundial. My tymczasem cofamy się do czasów, o których mówili wszyscy - ślubów polskich piłkarzy! Bajeczne kreacje i lokalizacje, luksusowe hotele, suto zastawione stoły... Nie żałowali grosza w tym wyjątkowym dla siebie i swojej ukochanej dniu! Jan Bednarek wziął ślub z Julią Nowak w pięciogwiazdkowym hotelu nad jeziorem Rożnowskim, a co z pozostałymi gwiazdami polskiej kadry? Publikujemy zdjęcia z uroczystości.

01.12.2022Ranking

Byli dziecięcymi gwiazdy PRL. Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński, Monika Rosca i inni. Jak później potoczyły się ich losy?

Produkcje z ich udziałem w latach 70. i 80. biły rekordy oglądalności, a oni sami stali się ulubieńcami widzów. Dziecięcy aktorzy tacy jak: Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński i Monika Rosca zdobyli dużą popularność, a ścieżka kariery stała przed nimi otworem. Okazuje się jednak, że nie wszyscy w dorosłym życiu zajęli się aktorstwem. Co dziś robią dziecięcy aktorzy sprzed lat?

19.11.2022Ranking

Gwiazdy w jesiennych płaszczach. Katarzyna Cichopek, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan - chłody nie są im straszne!

Płaszcz jest nieodłącznym elementem jesiennej stylizacji. Sprawdziliśmy, jakie modele wybrały w tym roku gwiazdy m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Wyszkoni, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek-Majdan. Te kobiety są dla wielu kobiet inspiracją, a ich stylizacje można odtworzyć w domu. Aktorki znane z serialu "M jak miłość" stawiają w tym roku na kolor, popularna wokalistka wybrała szary model, natomiast gwiazda "Dzień Dobry TVN" czekoladową skórę! Zobaczcie, jak się prezentują.

16.11.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×