"Rolnik szuka żony 9" Michał kandydatki. Wszystkie dziewczyny, które chcą pobić serce młodego rolnika. Ma już faworytkę, którą wybrał mu los!

"Rolnik szuka żony 9" - kandydaci i kandydatki są już znani. Kogo wybrał Michał, czyli najmłodszy rolnik tej edycji? Przedstawiamy wam uczestniczki "Rolnik szuka żony", które napisały do Michała. Oto one - zobacz, jak wygląda jego faworytka, której wyznał, że jest dziełem sztuki!

Multimedia

"Rolnik szuka żony": Michał to najmłodszy uczestnik

"Rolnik szuka żony" to największy hit Telewizji Polskiej. Na antenie TVP emitowana jest właśnie 9. edycja "Rolnika", co tylko dowodzi, jak ogromnym zainteresowaniem cieszy się randkowe show, którego gospodynią jest Marta Manowska. W 2. odcinku programu poznaliśmy kandydatki i kandydatów rolników, którzy występują w tej edycji.

Wreszcie poznali się z autorkami listów! Michał ma już faworytkę, a Tomek R. spotkał się z ciężarną! "Jesteś dziełem sztuki"Zobacz więcej

Najmłodszym rolnikiem 9. edycji jest rolnik Michał. Wraz z rodzicami dba o 130-hektarowe gospodarstwo, którego główną gałęzią jest hodowla 150 krów mlecznych. Posiadają również konie (tzw. zimnokrwiste). Młody rolnik uważa, że ma specyficzny temperament - jest pracowity i zawzięty. Z początku nie chciał wiązać przyszłości z rolnictwem, finalnie jednak skończył szkołę średnią o profilu rolniczym. W swoim życiu myślał też o szkole wojskowej - wstąpił nawet do Wojsk Obrony Terytorialnej. Po niemal roku spędzonym w Warszawie i pracy w zupełnie innej branży postanowił jednak wrócić w rodzinne strony i oddać swoje sercu temu, co sprawia mu najwięcej radości. Śmieje się, że nie ma konkretnych zainteresowań i robi akurat to, co mu się podoba w danym momencie życia - czytamy w Wizytówce rolnika.

Ciężarna Klaudia skradnie serce 41-letniego rolnika? To wszystkie dziewczyny, które starają się o jego względyZobacz więcej

Michał, choć ma 23 lata, już doskonale wie, czego pragnie i jest gotów stworzyć poważną i dojrzałą relację. Samego siebie określa jako tradycjonalistę, który marzy o ślubie kościelnym, o tej jednej jedynej, z którą spędzi całe życie i o trójce dzieci. "Samotność potrafi doskwierać i chciałbym kogoś znaleźć, być szczęśliwym. Życie jest pełne, gdy dzielisz je z drugą osobą" - mówił w Wizytówce "Rolnika". Młody uczestnik nie krył, że inspiracją do zgłoszenia się był ostatni odcinek 8. edycji, kiedy to Kamil oświadczył się Asi. Ta historia uświadomiła mu, że odległość nie ma znaczenia jeśli patrzy się podobnie na świat, ludzi, życie i wartości.

Pierwszy taki wywiad! Najmłodszy uczestnik opowiada o burzliwej relacji z ojcem i dziewczynach, które zaprosił do domuZobacz więcej

"Rolnik szuka żony 9": kandydatki Michała

Michał nie był w poważnym związku, a wszystkie relacje kończyły się, zanim na dobre się rozpoczęły. Uważa, że podstawowym budulcem związku, poza miłością, jest szczerość. Ceni otwartość i rozmowę - nie lubi pozostawiać niczego domysłom. W 2. odcinku programu chłopak zrobił ogromne wrażenie nie tylko na swoich kandydatkach, ale i widzach.

Michał zaprosił do programu:

  • Adriannę,
  • Aleksandrę,
  • Joannę,
  • Julię,
  • Karolinę,
  • Martę,
  • Patrycję,
  • Paulinę,
  • Sylwię.

Z każdą z dziewcząt spotkał się na krótkiej randce, która umożliwiła zweryfikowanie na żywo wrażeń po przeczytaniu listu.

W GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA I WIZYTÓWKI KANDYDATEK MICHAŁA!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×