„Rolnik szuka żony 9”. Ślub Michała i Adrianny odbędzie się lada chwila! Rolnik wyznaje wprost: „Nie ma co czekać ze ślubem”

Michał i Adrianna odnaleźli miłość na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. W finałowym odcinku para pochwaliła się tym, że jest już po zaręczynach. Teraz młody rolnik postanowił zabrać głos w sprawie ich ślubu. Okazuje się, że zakochani nie zamierzają z nim długo zwlekać!

Multimedia

Rolnik szuka żony 9” - Michał i Adrianna

Michał i Adrianna znaleźli miłość podczas ostatniej, 9. edycji „Rolnik szuka żony 9”. Uczucie, jakie połączyło młodych uczestników show od początku było wyjątkowo silne. Jeszcze przed wielkim finałem programu zakochani postanowili się zaręczyć, o czym z dumą poinformowali widzów podczas ostatniego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że para postanowiła w tej kwestii nie osiadać na laurach i iść za ciosem.

Adrianna jest w ciąży!? Zdaniem fanów, zdradziła ją jedna rzecz!Zobacz więcej

Ślub Michała i Adrianny odbędzie się lada chwila!

Michał nie kryje szczęścia z faktu, że to właśnie Adrianna zostanie jego żoną. Dziewczyna postanowiła z nim zamieszkać i wbrew początkowym obawom świetnie odnalazła się na jego gospodarstwie. Nawet rodzice rolnika pomimo tego, iż na początku byli nieco sceptyczni co do wyboru ich syna, teraz nie szczędzą pochwał pod adresem Adrianny. W związku z tym, para planuje się możliwie jak najszybciej pobrać, o czym poinformował sam Michał w rozmowie z „Rewią”.

Ona zrobiła dla mnie tak wiele. Nie zawahała się, przeprowadziła do mnie i postawiła wszystko na jedną kartę. Nawet moi rodzice są zaskoczeni, jak dobrze się odnajduje na gospodarstwie. Lubią ją wszyscy sąsiedzi i cała moja rodzina. Nie mogłem trafić lepiej, dlatego uważam, że nie ma co czekać ze ślubem - wyznał rolnik na łamach tygodnika, cytowany przez serwis Plejada.

Choć Michał nie podał tutaj żadnej konkretnej daty, to można się spodziewać, że ostateczna kwestia związana z ożenkiem rolnika wyjaśni się w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Zobacz galerię

To koniec związku Tomasza R. i Justyny? „Justyna ledwo to znosi”Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×