"Rolnik szuka żony". Jessica została blondynką! Uczestniczka 5. edycji jest nie do poznania. Jak wygląda w nowym kolorze?

Jessica z "Rolnik szuka żony" została blondynką! Gwiazda 5. edycji randkowego hitu TVP przeszła ogromną metamorfozę. Po kruczoczarnych włosach, które były jej wizytówką w programie nie ma już śladu! Zobaczcie w galerii, jak zmieniła się Jessica z 5. edycji "Rolnik szuka żony"

Multimedia

Jessica z "Rolnik szuka żony" jest blondynką!

Jak zapowiedziała w rozmowie z nami tak zrobiła! Jessica z 5. edycji "Rolnik szuka żony" jeszcze kilka tygodni temu nosiła brąz. Był to jednak kolor przejściowy, bo gwiazda programu TVP zapragnęła zostać blondynką. Warto przypomnieć, że Jessica jasny kolor włosów nosiła zanim jeszcze stała się sławna. Próbowała wtedy swoich sił w modelingu.

Zmieniłam kolor włosów, mam teraz taki brąz, ale chcę zjeść całkiem do jasnego blondu. Już dosyć tych czarnych, dla odmiany ten blond robię - tłumaczyła w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Jessica.

Jessica z 5. edycji ma wielkie plany. Chce zostać aktorką i zagrać w "M jak miłość"! Jest zakochana?Zobacz więcej

Jessica w końcu pochwaliła się efektami spektakularnej metamorfozy. Z kruczoczarnych włosów przeszła do wymarzonego blondu jesienią br. Jak zmieniła się Jessika z "Rolnik szuka żony"? Nowe zdjęcia sympatycznej lesznianki znajdziesz w galerii.

OGLĄDAJ "Rolnik szuka żony" ONLINE w TVP VOD

Czy do twarzy jej w nowym kolorze włosów? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×