seriale polskie

„Ranczo”. Franciszek Pieczka na starych zdjęciach. Tak się zmieniał serialowy Gustlik! Jego śmierć była ciosem dla polskiego świata filmowego

Franciszek Pieczka był jednym z aktorów, który jeszcze za życia stał się legendą. Utalentowany, skromny, wybitny, genialny - to tylko część przymiotników, którymi można opisać postać niezapomnianego Gustlika z „Czterej pancerni i pies”. Żadne z tych określeń nie jest na wyrost! Choć Stacha Japycza z serialu „Ranczo” już nie ma wśród nas, my przypominamy, jak zmieniał się Franciszek Pieczka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

04.12.2022Czterej pancerni i pies

„Ranczo”. Tak wygląda dworek Lucy. Najsłynniejsza posiadłość w Wilkowyjach naprawdę istnieje! Zobacz zdjęcia z willi

Serial „Ranczo”, choć zakończono jego emisję w 2016 r., nadal należy do najpopularniejszych polskich seriali. Widzowie wprost pokochali bohaterów wsi Wilkowyje, których życie wywraca się do góry nogami wraz z przybyciem Lucy! Wspomniana postać przyjechała ze względu na dworek, który dziedziczyła. Wokół tej posiadłości kręciła się cała fabuła! Przypominamy, jak wyglądał jeden z najsłynniejszych domów w Wilkowyjach, zarówno przed i po remoncie, jak i w środku.

03.12.2022Ranczo

„Pierwsza miłość”. Najsłynniejsze rozstania w historii serialu. Pamiętacie je wszystkie? Okoliczności niektórych były bardzo dramatyczne!

Serial „Pierwsza miłość” jest pełnoletni - jest bowiem emitowany od 18 lat! Niemalże od samego początku twórcy fundowali widzom zarówno romantyczne sceny, w których kiełkowało uczucie, jak i iście dramatyczne zwroty akcji skutkujące równie dramatycznymi rozstaniami. Przypominamy najsłynniejsze rozstania w historii serialu - te związki nie przetrwały próby czasu!

01.12.2022Pierwsza miłość

„Rola życia” czy zawodowy koszmar? Aktorzy, którzy są kojarzeni tylko z jedną rolą. Do dziś nie mogą oderwać tej łatki!

Dla wielu aktorów zawodowym marzeniem jest dostać „rolę życia”, ale są i tacy, którzy wiedzą, że to zawodowy koszmar. Jak bowiem mówi stare przysłowie: uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić. Przekonali się o tym niektórzy aktorzy, którzy w wyobraźni widzów funkcjonują jako fikcyjne postacie, w które się wcielili. W czyim przypadku ten „koszmar” się spełnił? Oto galeria polskich i zagranicznych gwiazd, które kojarzymy z jednej roli. Znaliście nazwiska wszystkich? Przypominamy!

01.12.2022Ranking

Jak dziś wyglądają Leszek, Ania i Bronka z „Daleko od szosy”? Co słychać u odtwórców głównych ról kultowego serialu? Nie wszyscy zrobili aktorską karierę, jaką im wróżono

„Daleko od szosy” to polski serial, który zyskał miano kultowego. W jego głównych bohaterów wcielili się: Krzysztof Stroiński, Sławomira Łozińska i Irena Szewczyk. Dwoje z nich, czyli serialowi Bronka i Leszek nadal występują. Losy Ani potoczyły się inaczej. Sprawdziliśmy, co dziś słychać u obsady „Daleko od szosy”.

01.12.2022Daleko od szosy

„Pierwsza miłość” ma już 18 lat! Niesamowite, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Przy Arturze złapiecie się za głowę!

To już 18 lat od emisji pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie „Pierwszej miłości”. Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

30.11.2022Pierwsza miłość

„Świat według Kiepskich”. Krzysztof Dracz dokonał niemożliwego! Blisko 100 ról w jednym serialu to istny rekord! Widzieliście je wszystkie?

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom „Świata według Kiepskich”. Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w „Świecie według Kiepskich”. Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

30.11.2022Świat według Kiepskich

„Rodzina zastępcza”. Tak wyglądała przepastna willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakich luksusach i przepychu pławiło się małżeństwo bogaczy!

„Rodzina zastępcza” do tej pory jest jednym z ulubionych seriali milionów Polaków. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to widzowie nadal chętnie do niego wracają i śledzą losy mieszkańców ulicy Frezji, gdzie znajdowała się jedna z najbardziej charakterystycznych serialowych posiadłości - luksusowa willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakim bogactwie i przepychu żyli Jędrula i Alutka. Te wnętrza powalają na kolana!

29.11.2022Rodzina zastępcza

„Ranczo”. Grażyna Zielińska mimo wieku nie myśli o zakończeniu kariery! Jak wyglądała kiedyś słynna babka zielarka z Wilkowyj?

Grażyna Zielińska jest doskonale znana telewidzom za sprawą roli babki zielarki w kultowym serialu „Ranczo”. Okazuje się, że pomimo, iż w tym roku skończy 70 lat, to kobieta nie myśli o zakończeniu kariery i nadal podejmuje kolejne artystyczne wyzwania. Pokazujemy, jak przez lata zmieniała się Grażyna Zielińska, dla której czas ewidentnie stanął w miejscu!

29.11.2022Ranczo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×