seriale zagraniczne

„Rola życia” czy zawodowy koszmar? Aktorzy, którzy są kojarzeni tylko z jedną rolą. Do dziś nie mogą oderwać tej łatki!

Dla wielu aktorów zawodowym marzeniem jest dostać „rolę życia”, ale są i tacy, którzy wiedzą, że to zawodowy koszmar. Jak bowiem mówi stare przysłowie: uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić. Przekonali się o tym niektórzy aktorzy, którzy w wyobraźni widzów funkcjonują jako fikcyjne postacie, w które się wcielili. W czyim przypadku ten „koszmar” się spełnił? Oto galeria polskich i zagranicznych gwiazd, które kojarzymy z jednej roli. Znaliście nazwiska wszystkich? Przypominamy!

01.12.2022Ranking

„Wednesday”. Twórcy o kolejnych sezonach nowego hitu Netflix o rodzinie Addams. Czego możemy się spodziewać?

„Wednesday” zadebiutowała na platformie Netflix pod koniec listopada. Już po pierwszym weekendzie od premiery stała się numerem jeden na liście TOP10, ciesząc się największą oglądalnością w Polsce. W rolę główną wciela się Jenna Ortega. Tim Burton odpowiada za reżyserię i produkcję serialu. Co twórcy mówią o 2. sezonie? Czego możemy się spodziewać?

01.12.2022Wednesday

„Wednesday”. Gwendoline Christie o roli dyrektorki Akademii Nevermore w serialu Netflix. Była dla niej wyjątkowa z wielu powodów! „Po raz pierwszy poczułam się piękna na ekranie”

W nowym hicie Netflix „Wednesday” nie brakuje największych aktorskich nazwisk. W nowej odsłonie Rodziny Addamsów zagrali m.in. Catherine Zeta-Jones, Christina Ricci i Luis Guzmán. W jedną z głównych ról wciela się również Gwendoline Christie, znana z „Gry o tron” i „Sandman”. Tym razem jednak postać, którą stworzyła jest dla niej szczególna. Dlaczego?

01.12.2022Wednesday

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×