Tak kiedyś wyglądał Mariusz Pudzianowski! Były strongman pochwalił się zdjęciem sprzed 24 lat. „Ale ogórek byłem”

Mariusz Pudzianowski od lat jest jedną z największych sportowych ikon w naszym kraju. Były mistrz świata Strongman, a obecnie zawodnik sztuk walki w tym roku skończył już 46 lat. Jak wyglądał zanim zrobiło się o nim głośno? Słynny „Pudzian” pokazał swoje zdjęcie sprzed prawie ćwierć wieku! Bardzo się zmienił?

Multimedia

Mariusz Pudzianowski - przegląd kariery

Mariusz Pudzianowski od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Urodzony 7 lutego 1977 roku sportowiec sławę i rozpoznawalność zyskał za sprawą swoich w zawodach Strongman. W wieku 25 lat po raz pierwszy sięgnął on po tytuł Mistrza Europy, a także Mistrza Świata w tej dyscyplinie. Kolejne lata jego kariery były pasmem nieprzerwanych sukcesów i dominacji w światowych zmaganiach najsilniejszych ludzi na świecie. Łącznie wygrywał on 6-krotnie w Mistrzostwach Europy Strongman (2002, 2003, 2004, 2007, 2008, 2009), 5-krotnie w Mistrzostwach Świata (2002, 2003, 2005, 2007 i 2008), a także trzy razy sięgnął on po drużynowy puchar Mistrzostw Świata Par Strongman w latach 2003–2005.

Jak dziś wygląda Sławomir Toczek? Ikona polskich strongmanów wciąż imponuje formą! Zobacz więcej

Za sprawą ogólnopolskiej rozpoznawalności, w 2008 roku Mariusza Pudzianowskiego zaproszono do udziału w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie doszedł aż do finału, który ostatecznie przegrał z aktorką Magdaleną Walach.

Gdy Mariusz Pudzianowski zakończył swoją karierę w zawodach Siłaczy, rozpoczął treningi w formule MMA i związał się z federacją KSW. 11 grudnia 2009 na gali KSW 12, na warszawskim Torwarze stoczył debiutancką walkę z pięściarzem Marcinem Najmanem, którą wygrał przez nokaut już po 44 sekundach.

Od tego czasu stawał on w oktagonie 25 razy, z czego wygrywał 15-krotnie. Jego przeciwnikami byli m.in. Paweł „Popek” Mikołajów, Łukasz Jurkowski, Michał Materla, czy Paweł Nastula.

Tak kiedyś wyglądał Mariusz Pudzianowski

Choć pierwszy raz o Mariuszu Pudzianowskim zrobiło się naprawdę głośno w 2002 roku, kiedy to triumfował w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Strongman, to swoją karierę siłacza rozpoczął on już w 1999 roku, kiedy to w wieku 22 lat zadebiutował w zawodach Strongman podczas konkursu w Płocku. W tym samym roku Pudzian w parze z Jarosławem Dymkiem zdobył brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Świata Par Strongman. Był to pierwszy medal dla Polski w sporcie Strongman. Na swoim koncie na Instagramie słynny „Dominator” postanowił pochwalić się fotografią z tamtego okresu.

1999 rok tuż przed mistrzostwami świata WSM Chiny w parach . Buuuu 21 lat temu . Ale ogórek byłem ;)))))) - czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie Mariusza Pudzianowskiego.

W galerii zobaczycie więcej archiwalnych zdjęć Mariusza Pudzianowskiego

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Ireneusz Bieleninik przed laty był gwiazdą telewizji, ale później zniknął z mediów. Czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×