Tak wyglądały śluby polskich piłkarzy. Robert i Anna Lewandowscy, Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek i inni. Nie żałowali pieniędzy w tym wyjątkowym dla siebie dniu!

Trwa „święto piłki nożnej”, jak bywa nazywany trwający właśnie w Katarze mundial. My tymczasem cofamy się do czasów, o których mówili wszyscy - ślubów polskich piłkarzy! Bajeczne kreacje i lokalizacje, luksusowe hotele, suto zastawione stoły... Nie żałowali grosza w tym wyjątkowym dla siebie i swojej ukochanej dniu! Jan Bednarek wziął ślub z Julią Nowak w pięciogwiazdkowym hotelu nad jeziorem Rożnowskim, a co z pozostałymi gwiazdami polskiej kadry? Publikujemy zdjęcia z uroczystości.

Multimedia

Śluby reprezentantów Polski. Żony piłkarzy wyglądały obłędnie!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jednymi z najchętniej komentowanych ślubów są te zawierane przez gwiazdy polskiego show-biznesu, ale media coraz chętniej rozpisują się także o ślubach sportowców.

Tak dziś mieszkają Anna i Robert Lewandowscy! Szklana willa kosztowała majątek!Zobacz więcej

W czerwcu br. "tak" powiedzieli sobie Jan Bednarek i Julia Nowak. Ślub zawodnika angielskiego klubu Aston Villa odbył się w luksusowym hotelu nad jeziorem Rożnowskim. Nieco wcześniej ożenił się Karol Świderski. W 2022 r. na ślubnym kobiercu stanął również Przemysław Płacheta.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy polskiej piłki nożnej są sowicie wynagradzane. Patrząc na zdjęcia z ceremonii zaślubin można stwierdzić, że piłkarze nie oszczędzają na organizacji "najważniejszego dnia w życiu". Pięciogwiazdkowe obiekty, suto zastawione stoły, zjawiskowe kreacje - tak wyglądały śluby polskich piłkarzy.

Zobacz galerię

Greckie wesele Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Jak już jesteśmy przy wystawnych uroczystościach, to warto wspomnieć m.in. o bajecznym ślubie piosenkarki Mariny i bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego. Para pobrała się 21 maja 2016 roku w Grecji, a konkretnie na Ateńskiej Riwierze. Wszystko miało odbyć się w tajemnicy, ale do mediów i tak bardzo szybko wyciekły zdjęcia z ceremonii. Wedle życzenia państwa młodych, goście weselni byli ubrani na biało.

Krzysztof Piątek poślubił prawniczkę

W 2019 roku na ślubnym kobiercu stanęli: Krzysztof Piątek i jego długoletnia partnerka Paulina Procyk. Goście weselni bawili się później na zamku Joannitów, w pobliżu Świebodzina. Zamkowe patio udekorowano w stylu rustic glam - całość prezentowała się bardzo efektownie.

Sentymentalna podróż w czasie żony piłkarza. "Aż się łezka w oku zakręciła"Zobacz więcej

9 lat temu odbył się ślub Anny i Roberta Lewandowskich

Ślubem Anny i Roberta Lewandowskich w 2013 roku żył cały show-biznes. Najpopularniejsza para sportowców w Polsce powiedziała sobie "tak" w Kościele św. Anny w Serocku. Niemiecki tabloid „Bild” podał, że ślub Lewandowskich kosztował około 250 tysięcy euro!

Jesteście ciekawi, jak wyglądały śluby znanych sportowców? Sprawdziliśmy, w jakich kreacjach ślubnych wystąpiły ukochane piłkarzy polskiej reprezentacji. Gdzie i kiedy odbyły się ceremonie?

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBÓW POLSKICH PIŁKARZY W GALERII

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ANAL_ITYK (gość)

    Jak ONE lgną do PIENIĘDZY , przecież ci piłkarze ani wyglądem ani intelektem nie grzeszą. Wystarczy posłuchać ich krasomówczych wywiadów :-)).

    01.12.2022 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×