„Tango” Mrożka przyciągnęło tłum gwiazd do Teatru Polskiego. Jolanta Fajkowska, Edward Miszczak, Irena Santor, Emilia Krakowska i wielu innych

Niedziela premiera „Tanga” w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego przyciągnęła tłum gwiazd, a wśród nich takie osobistości jak: Irena Santor, Emilia Krakowska, Magdalena Zawadzka, czy Jolanta Fajkowska. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

Multimedia

„Tango” w Teatrze Polskim w 10. rocznicę Sławomira Mrożka

W 2023 roku przypada 110. rocznica otwarcia Teatru Polskiego i 10. rocznica śmierci Sławomira Mrożka. W niedzielę, 29 stycznia br. odbyła się premiera „Tanga” w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego, która zainauguruje cykl wydarzeń poświęconych obu tym rocznicom.

O czym jest „Tango”? O społeczeństwie. O teatrze i artystach. O wolności. O wartościach. O władzy. „Tango” to także opowieść o ludziach, którzy stoją za kształtem świata – porządkiem, chaosem, terrorem. U Mrożka to jedna, wybuchowa rodzina. Świat w mikroskali, uczucia w skali makro. Ktoś kogoś udaje, coś ukrywa, ktoś oszukuje, ktoś inny daje się oszukać, każdy o czymś marzy, czegoś się wstydzi, ktoś cierpi. Tekst napisany blisko sześćdziesiąt lat temu stawia pytanie, na które nieustannie szukamy odpowiedzi. Kim jesteśmy, gdy zdejmiemy maski? - czytamy na stronie Teatru Polskiego.

Tak kiedyś wyglądała żona Edwarda Miszczaka. Piękna aktorka kończy 42 lataZobacz więcej

Tłum gwiazd na premierze w Teatrze Polskim

Najnowsza premiera w Teatrze Polskim przyciągnęła mnóstwo znanych nazwisk. Jedną z najbardziej znanych sztuk Mrożka przyszli zobaczyć:
- Irena Santor,
- Jerzy Bralczyk,
- Sławomira Łozińska,
- Emilia Krakowska,
- Andrzej Pągowski,
- Magdalena Zawadzka,
- Jolanta Fajkowska z mężem Krzysztofem Karpińskim,
- Edward Miszczak, który kibicował swojej żonie, Annie Cieślak.

Aktorka w sztuce „Tango” wcieliła się w rolę Ali.

W galerii publikujemy zdjęcia z wydarzenia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×