ttv

„Królowe życia”. Co Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne bohaterki robią po zawieszeniu programu? Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!

„Królowe życia” przez długi czas dzierżyły palmę pierwszeństwa wśród programów rozrywkowych. Wyraziste, nietuzinkowe uczestniczki przyciągały miliony widzów przed ekrany telewizorów! Jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie już nowych odcinków kultowego show telewizji TTV. Pokazujemy, czym obecnie zajmują się bohaterki programu po zawieszeniu jego emisji. Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły końca „Królowych życia”.

29.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Odpicowana Dagmara Kaźmierska promuje swoją drugą książkę. Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

Fani Dagmary Kaźmierskiej i programu „Królowe życia” mogą zacierać ręce, bowiem do księgarni właśnie trafiła nowa książka gwiazdy TTV pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Dagmara Kaźmierska na premierze książki zaprezentowała swoje nowe oblicze i zrobiła wrażenie! Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

24.11.2022Królowe życia

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Natalia Szymurska i Inga Mamrot oczarują widzów? Sprawdźcie, kim są młode i piękne gwiazdy TTV!

„Gogglebox. Przed telewizorem” to jeden z najpopularniejszych programów na antenie telewizji TTV. Audycja wykreowała wiele gwiazd i celebrytów, którzy dzisiaj podbijają telewizję oraz Internet. Co jakiś czas jednak odświeżany jest skład programu, a teraz dołączyły do niego piękne Natalia Szymurska i Inga Mamrot. Sprawdźcie, kim są! Ile mają lat?

16.11.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Królowe życia". Tak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa" dawno go nie pokazywała! On i jej syn są jak dwie krople wody!

Program "Królowe życia" był trampoliną do sławy i popularności niejednej z uczestniczek. Jednak to Dagmara Kaźmierska widzie prym pośród pozostałych. "Królowa" za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała swojego rzadko widywanego brata. Na załączonym przez celebrytkę zdjęciu widać, że jest on bardzo podobny do jej syna, Conana. Pewnym jest, że obaj panowie nie próżnują na siłowni!

10.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Kamila Kaczmarek była królową metamorfoz! Czym się zajmuje bohaterka 2. sezonu? Zobacz zdjęcia!

"Królowe życia" to program, który dał Polsce całą plejadę wyrazistych osobowości. Największą gwiazdą formatu jest Dagmara Kaźmierska. W drugim sezonie widzowie mieli jednak okazję poznać równie barwną i przebojową Kamilę Kaczmarek. Choć była nieobecna od wielu sezonów, nie oznacza to, że zapadła się pod ziemię. Co zmieniło się w jej życiu od udziału w telewizyjnym show?

09.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach ma o 30 lat młodszego partnera! Staż ich związku wielu może zaskoczyć! "Pozory jednak mylą"

Adrianna Eisenbach za sprawą programu "Królowe życia" zyskała sporą rozpoznawalność. Gwiazda hitu TTV znana jest nie tylko za sprawą mocno wytatuowanego ciała, ale także poprzez jej związek ze sporo młodszym partnerem. "Królowa życia" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat jej relacji. Różnica wieku, a także staż ich związku wielu może zaskoczyć!

07.10.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×