tvn

„Ślub od pierwszego wejrzenia 7”. Tak dziś wygląda Kamil Borkowski! Przeszedł sporą metamorfozę i zapowiada wielkie zmiany! „Czy teraz Hotel Paradise?”

Kamil Borkowski dał się poznać widzom za sprawą 7. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w której to eksperci dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko. Małżeństwo nie przetrwało i rozstali się, a po lawinie krytyki Borkowski wycofał się w cień. Nie oznacza to, że zniknął całkowicie, zwłaszcza z „radaru” swoich fanów. Jego najnowsze zdjęcie wywołało masę reakcji. Nic dziwnego - trudno go rozpoznać!

31.03.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

Tak wyglądała młoda Anita Werner! Zaczynała jako aktorka, ale szybko dostrzeżono jej talent. Dziś to dziennikarska „żyleta” z licznymi nagrodami

Anita Werner dla wielu widzów dziś to przede wszystkim twarz Faktów TVN24. Jej kariera obejmuje jednak znacznie więcej, niż tylko jedną stację i program. Pierwsze kroki w mediach stawiała jako... aktorka, występując w filmie Władysława Pasikowskiego jako 17-latka. Dowiedz się więcej o dziennikarce i zobacz, jak się zmieniła na przestrzeni lat. Publikujemy unikalne zdjęcia!

28.03.2023Fakty TVN

100-lecie Warner Bros. Discovery. Na uroczystej gali otwarcia pojawiła się plejada gwiazd! Sylwia Gliwa, Julia Wieniawa, Małgorzata Foremniak, Lidia Popiel, Anna Maria Sieklucka, Ada Fijał i inni

W czwartek wieczorem w warszawskim KinoGram odbyła się uroczysta gala otwarcia 100-lecia Warner Bros. Discovery. W trakcie wydarzenia, które trwać będzie przez cały weekend, wyświetlone zostaną kultowe filmy wspomnianej wytwórni. Na gali nie zabrakło największych gwiazd - Julia Wieniawa, Małgorzata Foremniak, Lidia Popiel, Anna Maria Sieklucka, Ada Fijał... Uwagę wszystkich przykuła Sylwia Gliwa, która zdecydowała się na suknię o ryzykownym kroju. Zobacz, jak wyglądały. W galerii publikujemy zdjęcia!

23.03.2023100-lecie Warner Bros. Discovery

„Power Couple”. Olivier Janiak i Karolina Malinowska są razem blisko 20 lat. Przeszli ogromną metamorfozę! Tak się zmienili od chwili, gdy trafiła ich strzała Amora!

Jedną z najpiękniejszych i najtrwalszych par w polskim show-biznesie od lat jest małżeństwo Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Para jest ze sobą od blisko 20 lat! Gdy się poznawali, on dopiero zaczynał przygodę z mediami, a ona była rozchwytywaną modelką. Zobaczcie, jak przez lata zmieniali się Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądali!

19.03.2023Power Couple

Magdalena Lubacz i Irena Kamińska-Radomska spotkały się po latach! Takich zdjęć w wykonaniu Maluby i mentorki „Projekt Lady" się nie spodziewaliśmy!

„Projekt Lady" to program, który przez ostatnie lata rozgrzewał widownię do czerwoności. Jedni byli zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. Kontrowersyjna audycja miała sprowadzać na dobrą drogę młode kobiety, które pogubiły się w swoim życiu. Ta sztuka nie zawsze się udawała. Teraz doszło do niecodziennego spotkania, bowiem okazję spotkać się miały Magdalena Lubacz i jej programowa mentorka, Irena Kamińska-Radomska. Takich zdjęć się nie spodziewaliśmy!

17.03.2023Projekt Lady

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×