Braven

Braven, Kanada 2018

Drwal Joe Braven mieszka w domku w górach na granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Pewnego dnia w okolicy pojawia się grupa dilerów narkotyków. Mężczyzna robi wszystko, by ochronić rodzinę.

 • Czas trwania: 94 minut, Gatunek: Film sensacyjny
 • Reżyseria: Lin Oeding

Braven w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Jason Momoa jako Joe Braven
 • Garret Dillahunt jako Kassen
 • Stephen Lang jako Linden Braven
 • Jill Wagner jako Stephanie Braven
 • Sasha Rossof jako Charlotte Braven
 • Glenn Ennis jako Ridley
 • Zahn McClarnon jako Hallett
 • Brendan Fletcher jako Weston

Więcej »

Twórcy

 • Thomas Pa'a Sibbett Scenariusz
 • Lin Oeding Reżyseria
 • Molly Hassell Producent
 • Brian Andrew Mendoza Producent
 • Jason Momoa Producent
 • Michael Nilon Producent
 • Charles Auty Producent
 • Shanan Becker Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Joe Braven to prosty drwal mieszkający w małym domku w górach na granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Pewnego dnia w okolicy pojawi się grupa handlarzy narkotykami. Bohater zrobi wszystko by ochronić swoją rodzinę - intruzi szybko dowiedzą się o tym, że Joe Braven potrafi i lubi zabijać...

Joe Braven jest drwalem mieszkającym w górach na granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Wiedzie proste życie w zgodzie z otaczającą go naturą, jednocześnie dbając o swoją rodzinę. Pewnego dnia spokojna okolica zamienia się w obszar działań handlarzy narkotyków. Joe zrobi wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo najbliższym. Nieproszeni goście szybko przekonają się o tym, jak silnym i żądnym krwi mężczyzną jest drwal.

Komentarze

Skomentuj
 • Tzw. mały świadek koronny, na którego powoływał się Tusk w sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r., oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro łapówki na rzecz rosyjskiego🇷🇺 węgla. (gość)

  Czy to stąd wzięła się największa afera - umowa gazowa Tuska z Rosją🇷🇺 z 2010r. (wg odtajnionego raportu NIK z 2013r.) i afera zaniechania i opóźniania budowy gazoportu (raport NIK)?

  Bo jedyna sprzeczna z interesem Niemiec decyzja Tuska, gdy był premierem, to próba zawarcia umowy gazowej z Rosją do 2037r., udaremniona przez Niemcy (formalnie UE), którzy od 2022r. chcieli być hurtownikiem rosyjskiego gazu z NordStream2 na Europę.

  Informacja o oskarżeniu została podana w polskiej telewizji po odtajnieniu przez prokuraturę całości zeznań świadka w toczącym się procesie. Niemieckie media i tutejsze PO-wolne-media znów okazały się za PO-wolne - totalnie "nie zdążyły" o tym poinformować.

  Mina Tuska poproszonego o skomentowanie oskarżenia o rosyjską łapówkę - bezcenna... Wybroniła go "dziennikarka" telewizyjna z PO-wolnych-mediów odmawiając w jego imieniu komentarza. "Demokratyczna partia", "wolne media" i ich "dziennikarze" - jakieś pytania?...

  Od tego czasu Tusk już nie wspomina o sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r. Ale dlaczego?...

  03.07.2023 19:32
 • AA (gość)

  Nawalanka całkiem niezła, chociaż ma idiotyczne fragmenty.

  27.04.2023 22:50
 • mgr Andrzej K. (gość)

  Te pisiory pacyfikują obecnie łódzkie kuratorium! A pan Kurator nie ma tu nic do powiedzenia! SKANDAL!!!!!!!

  10.04.2023 13:15
 • Wielki Kinematograf

  Fajnie, że ten film wreszcie dzisiaj będzie na Polsat Film bo już aż cały miesiąc minął od ostatniego razu 👍👏👌😁

  03.04.2023 08:14
 • Żalosne chuje z tv (gość)

  NIE NO KURWA NIE WIERZE! ZNOWU XDD co dwa trzy dni puszczaja ten film xD czy komus sie POKURWILO WE ŁBIE?!? PRZESTANCIE KATOWAC LUDZI TYMI JEBANYMI POWTORKAMI,BO ZARAZ SIE TU PORZYGAM!!!! kiedy znowu zobacze to? Za 3 dni ?!? XD To juz kurwa nie jest smieszne.

  01.03.2023 22:13
 • Do "cytat" (gość)

  Nie da się przykryć prawdy o Tusku czapkami funkcjonariuszy SB i ich dzieci z pomocą ich "Bolków" w takiej czy innej roli, jak widać.

  W telewizji polskiej można obejrzeć Belkę (czy dobrze pamiętam: tuskowy prezes NBP?) i cytaty Palikota (dawny "bulterier" Tuska, czyż nie?) nawołujących: "MUSICIE KŁAMAĆ".

  Liczby w corocznych statystykach GUS nie kłamią: przed rządami Zjednoczonej Prawicy Polska i Polacy byli hurtowo okradani. Nawet statystyka tegoroczna, w czasach kryzysu pandemii i wojny, wystawia PiS'owi laurkę na tle poprzednich rządów Tuska.

  Kłamstwo jest tym lepsze, im większy procent ma prawdy: w przypadku "cytata" to tylko pierwsze zdanie - słaaabo. Właśnie oparcie cen gazu na cenie baryłki ropy w umowie Tuska był jednym z powodów, dla którego szwedzki sąd uznał umowę Tuska za złodziejską i zasądził 1.5 mld $ odszkodowania dla Polski.

  "wbrew czarnej legendzie" - no tak, sądy w Szwecji są "pisowskie", skoro tak źle oceniły ten "poważny sukces" Tuska, o ja gupi, że też sam o tym nie pomyślałem, ojejej...

  Tusk liczy na głosy tuskjugend - nie bez powodu każda starożytna kultura twierdziła "młody to i głupi": nie pracowali na swoje utrzymanie w tuskolandzie, nie mogą wiedzieć, jak było naprawdę, percepcyjnie ślepi z racji wieku przyjmą każde kłamstwo byle ładnie opakowane w poczucie wyższości, uczoności, kulturalniejszości. Nie zauważą nawet bezczelnych kłamstw, gdy kłamcy zaprzeczają sami sobie w jednej wypowiedzi. Tusk eskaluje u nich negatywne emocje, tak by byli jeszcze bardziej ślepi i głupi. Ogoli ich do gołej... biedy, jeśli będzie rządził, bo... to już było.

  Ale jak pięknie "cytat" pokazuje, jaki wielki problem z prawdą o Tusku opisaną w komentarzu "Dlaczego Tusk utajnił raport NIK" mają jego politruki: dwa raporty NIK, ekipa z energetyka24 - tak często występująca przeciw rządowi w opozycyjnych mediach w sprawie kopalni Turów - nazywa umowę gazową Tuska z Rosją "największą aferą" w wolnej Polsce, na serwisie tvn24 jest rosyjskie "Tusk nasz człowiek w Warszawu".

  03.02.2023 02:52
 • Cytat (gość)

  Ceny gazu były tworzone na podstawie notowań rynku ropy naftowej. Przez pewien czas, od 2007 roku, były dla nas bardzo złe. Ponieśliśmy wtedy klęskę negocjacyjną, ówczesna ekipa poddała się Rosjanom. Potem, za premiera Tuska i Pawlaka, dwa razy obniżyliśmy te ceny, wbrew czarnej legendzie, że zostały one podniesione. Tusk i Pawlak negocjowali z Rosjanami i odnieśli poważny sukces. W pierwszym podejściu były niewielkie ustępstwa. W drugim, w 2014, na sam koniec rządów Pawlaka, ogłosili drugie zwycięstwo. Potem Tusk ogłosił je samodzielnie – wyjaśnia w rozmowie z naTemat Andrzej Szczęśniak.

  01.02.2023 20:00
 • Dlaczego Tusk utajnił raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z 2010r. - "największa afera od 1989r." wg dziennikarzy z energetyka24 (gość)

  Tusk w 2010r. urzędową instrukcją negocjacyjną nakazał wynegocjować umowę z Rosją obowiązującą do 2037r. z ceną gazu o połowę większą niż miała reszty Europy. (Czyżby "nie miał czasu" osobiście zajmować się taką "bzdurą" jak umowa gazowa dla Polski?) Wpisz w google:

  * "energetyka24 niekompetencja naruszanie prawa nierzetelnosc miazdzacy raport nik o umowach gazowych z 2010 roku"

  * "energetyka24 kaczynski mial racje gaz z usa znacznie tanszy od rosyjskiego analiza"

  * "money gazprom polska przesyl gazu,218,0,2411994"

  Tzw. mały świadek koronny, na którego powoływał się Tusk w sprawie słynnych taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele", oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 € euro łapówki na rzecz Rosji. Niemieckie🇩🇪 media tak samo jak "wolne media"🇩🇪🇷🇺 są za-POwolne, "nie zdążyły" tego podać. Czy ma to coś wspólnego z rozległą aferą umowy gazowej Tuska z Rosją?

  Raport NIK z 2009r. stwierdził, że Tusk po przejęciu rządów porzucił rozpoczętą przez rząd PiS budowę polskiego gazoportu. Raport ukazał się po 2 latach bezczynności rządu Tuska, wtedy PO rozpoczęło kontynuowanie budowy PiS'owego gazoportu. Do końca swoich rządów "nie zdążyli" go wybudować, a na taśmach prawdy mówili, że "może będzie w 2017". (Czy to wtedy PO uchwaliło, że Tusk może utajniać raporty NIK tak jak ten z 2013r.?)

  Także w 2010r. Tusk rozwiązał powołany w 2006r. rządowy Zespół do Spraw Polityki Bezpieczeństwa Energetycznego monitorujący działania rządu m.in. w kwestii Nord Stream. Politycy z prezydentem Kaczyńskim na czele, którzy dostali z kancelarii Tuska bilety na rządowy samolot do Smoleńska, tworzyli wówczas główną grupę prowadzącą działania na rzecz uniezależnienia Polski od rosyjskiej energetyki.

  Gdy Rosja zajęła Krym, Tusk twierdził: "sankcje są niepotrzebne, bo będą nieskuteczne". Zasady moralne? A co to takiego?...

  To m.in. dlatego "komentatorzy" internetowi PO🇩🇪🇷🇺 razem z rosyjskimi🇷🇺 i niemieckimi🇩🇪 tak ciężko "pracują" dla Tuska, wpisz w google:

  * "tvn24 gazeta ru nasz czlowiek tusk ra48624" (Czy obecna wersja tego artykułu została zmieniona w 2022r. względem oryginału z 2008r. - czyżby wycięto serdeczne szczegóły "nowego otwarcia stosunków" i część pochwalczą od tvvn'u? Ojej, ale dlaczego?)

  * "naszeblogi 41923 proceder werbowania agentow trolli w sieci" (Komentarz pod tym artykułem: "29-10-2013 [10:30] - z Niemiec" - kłamanie bezpośrednio z Niemiec🇩🇪 było wtedy po 5 ojro🇩🇪)

  * "energetyka24 thriller polityczny bez zakonczenia szokujace kulisy negocjacji gazowych z 2010 roku"

  * "energetyka24 rewolucja na jamale kuriozalna umowa z gazpromem przechodzi do historii analiza"

  * "money nik ujawnil raport o umowach gazowych,199,0,2410183" (To nie NIK ujawnił, tylko rząd odtajnił utajniony przez Tuska raport NIK - czy money to tzw. "zaprzyjaźnione/wolne media"???)

  * "nik gov umowy gazowe raport nik w calosci jawny"

  01.02.2023 18:39
 • Jack (gość)

  Pojeb "nabity w 1989" tp były SB-ek, a obecnie zatwardziały PIS-dzielec. Propagator uczciwości "Skurw*syna Ch*ja Pierd*lonego Brudnej Pały" Obajtka, prawdomówności Morawieckiego, urody Szydłowej i heteroseksualizmu Kaczyńskiego. :) Podobno za 100 zł jest gotów zaprowadzić dziecko sąsiada do księdza-pedofila i nawet klesze to dziecko przytrzymać.

  15.01.2023 20:11
 • Czubis penis (gość)

  Zapowiada sie fajny film. Zaraz ide wziąć prysznic wskakuje do mojej matuli pod pierzynke i bedziemy oglądać uprawiajac seks na reklamach. Fajnie ze moja mamuska lubi anal to moge walić ja do konca ze spustem 😍😍

  15.01.2023 20:00
 • Mark (gość)

  Ku... PERCY ty już całkiem niemaz co robić ja pierdole ale żeś dal komentarz gdzie możnana a gdzie nie można mieszkać, normalnie TOSZEK

  15.01.2023 19:34
 • Mark (gość)

  Ku... PERCY ty już całkiem niemaz co robić ja pierdole ale żeś dal komentarz gdzie możnana a gdzie nie można mieszkać, normalnie TOSZEK

  15.01.2023 19:34
 • Percy (gość)

  Na granicy mieszkac nie mozna. Albo mieszkac w USA przy granicy z Kannada, albo na odwrot.

  15.01.2023 16:02
 • ~PARAGRAF (gość)

  Do ~nabity w 1989 r.

  Czytam te Twoje żenujące i "błyskotliwe" wypociny i nasuwa mi się rada,którą kieruję do Ciebie i Tobie podobnie "myślących". Masz dwa wyjścia (moim zdaniem): 1. Zrezygnować z oglądania filmów,które wykraczają poza Twoje pojmowanie i oczywiście poza Twój wyrachowany i wysublimowany gust. 2. Zacząć pisać samemu scenariusze,a może trafi się jakich "wybitny tfórca" i nakręci film według Twojego widzenia świata ? "Oscar" gwarantowany,a Ty jaką wówczas napiszesz "recenzję" na temat filmu zrealizowanego na podstawienie własnego scenariusza ? Będziesz miał pole do popisu,niewyczerpane pokłady Twojego twórczego intelektu i co tu dużo mówić... dowartościujesz się,choć na nobilitację bym nie liczył (będąc na Twoim miejscu).

  Trzymaj się kinoznawco liny... !

  15.01.2023 12:16
 • nabity w 1989r. to pedofil (gość)

  Ty gnoju pod nazwą "nabity 1989r." grożę tobą śmiercią!

  14.01.2023 22:00
 • nabity w 1989 r.

  Film kiczowaty bardziej niż expose Tuska z 2007 r. Fabuła wyssana z palca jak program wyborczy platfusów. Główny bohater to ostatnia sierota, dokonuje dziwnych i śmiesznych wyborów, rusza się jak Gessler w noc poślubną i ma taka śmieszną minę jakby ciągle żuł plombę. Wypisz, wymaluj typowy członek PO. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich platfusów.

  14.01.2023 12:52
 • Danka

  I nie miała męża.

  09.12.2022 23:35
 • kajko (gość)

  Danka nawet nie siedziała na Żelaznym Tronie!

  06.12.2022 20:16
 • PUNISHER (gość)

  SUPER

  11.06.2020 23:08
 • To tylko film (gość)

  Nie podniecaj się tak!

  04.06.2020 22:58
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 5.6 Głosów: 5

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×