Droga mistrza

The Bleeder Aka Chuck, USA 2016

Rok 1975. Przeciętny bokser Chuck Wepner staje do walki z najsłynniejszym pięściarzem świata. Choć bukmacherzy nie dają mu żadnych szans, wieczór odmienia jego życie.

  • Czas trwania: 95 minut, Gatunek: Film biograficzny
  • Reżyseria: Philippe Falardeau

Droga mistrza w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Liev Schreiber jako Chuck Wepner
  • Elisabeth Moss jako Phyliss Wepner
  • Ron Perlman jako Al Braverman
  • Naomi Watts jako Linda
  • Jim Gaffigan jako John
  • Michael Rapaport jako Don Wepner
  • Pooch Hall jako Muhammad Ali
  • Morgan Spector jako Sylvester Stallone

Więcej »

Twórcy

  • Richard Comeau Montaż
  • Nicolas Bolduc Zdjęcia
  • Corey Allen Jackson Muzyka
  • Lee Broda Producent
  • Christa Campbell Producent
  • Jeff Feuerzeig Producent
  • Mark Gill Producent
  • Lati Grobman Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Kariera Chucka Wepnera - wykorzystującego chwile sławy celebryty, zaczęła się od wzlotów i upadków. Fortuna uśmiechnęła się do niego z początkiem 1975 r., gdy słynny bokserski promotor Don King zaproponował mu 100 tys. dolarów za pojedynek z Muhammadem Alim. Bukmacherzy nie dawali mu żadnych szans, ponieważ jako przeciętny bokser z Bayonne w New Jersey miał stanąć do walki o mistrzostwo z najsłynniejszym pięściarzem świata. Ku zdumieniu publiczności wytrzymał na ringu 15 rund, a w jednej z nich położył przeciwnika. Wieczór odmienił jego życie.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia pierwowzoru Rocky'ego. Kariera Chucka Wepnera (Liev Schreiber) – celebryty, konsumującego swoje przysłowiowe piętnaście minut sławy zaczęła od wielu wzlotów i upadków. Fortuna uśmiechnęła się do niego z początkiem 1975 roku, gdy słynny bokserski promotor Don King zaproponował mu 100 tys. dolarów za pojedynek z Muhammadem Alim. Bukmacherzy nie dawali mężczyźnie żadnych szans, ponieważ jako przeciętny bokser z Bayonne w New Jersey stanąć miał do walki o mistrzostwo z najsłynniejszym pięściarzem na świecie. Ku ogromnemu zdziwieniu, wytrzymał na ringu 15 rund, a w jednej z nich położył przeciwnika. Ten wieczór całkowicie odmienił jego życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×