Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island, USA/Chiny 2017

Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i fascynującą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko zaczyna przerażać uczestników ekspedycji.

 • Czas trwania: 113 minut, Gatunek: Film SF
 • Reżyseria: Jordan Vogt-Roberts

Kong: Wyspa Czaszki w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 07.12.2023 21:25

  HBO2

 • Powtórka

  Wtorek 12.12.2023 14:45

  HBO

 • Powtórka

  Środa 13.12.2023 04:00

  HBO

 • Powtórka

  Wtorek 19.12.2023 13:50

  HBO2

 • Powtórka

  Środa 20.12.2023 06:00

  HBO2

Multimedia

Obsada

 • Tom Hiddleston jako James Conrad
 • Samuel L. Jackson jako Preston Packard
 • John Goodman jako Bill Randa
 • John C. Reilly jako Hank Marlow
 • Brie Larson jako Mason Weaver
 • Tian Jing jako San
 • John Ortiz jako Victor Nieves
 • Toby Kebbell jako Kong / Jack Chapman

Więcej »

Twórcy

 • Brian Avery Galligan Drugi reżyser
 • Spiro Razatos Drugi reżyser
 • Nick Satriano Drugi reżyser
 • Lyda Blank Drugi reżyser
 • Katy Galow Drugi reżyser
 • Sophie McWilliam-Kerry Drugi reżyser
 • Brian Niemczyk Drugi reżyser
 • Stockton David Porter Drugi reżyser

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i od wieków fascynującą ludzi wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko zaczyna przerażać uczestników ekspedycji. Boleśnie przyjdzie im się przekonać, że człowiek - mimo wiedzy i siły - nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej natury. Kiedy podróżnicy zapuszczają się na terytorium należące do legendarnego Konga, ich misja zaczyna przypominać walkę o przetrwanie.

Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i od wieków fascynującą ludzi małą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko jednak zaczyna przerażać uczestników ekspedycji. Boleśnie przyjdzie im się przekonać, że człowiek - mimo całej swojej wiedzy i siły - nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej natury. Kiedy zapuszczają się na terytorium należące do legendarnego Konga, ich misja zaczyna przypominać dramatyczną walkę o przetrwanie. Widowiskowe kino przedstawiające ostateczną rozgrywkę między człowiekiem a naturą. Wysokobudżetowa produkcja w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa (Królowie lata) charakteryzuje się dobrym tempem akcji. Oferuje również nowe spojrzenie na mit o King Kongu. W obsadzie znaleźli się m.in.: wyróżniony Złotym Globem Tom Hiddleston (miniserial Nocny recepcjonista), nominowany do Oscara Samuel L. Jackson (Pulp Fiction), laureatka Nagrody Akademii Brie Larson (Pokój), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu John C. Reilly (Idź twardo: historia Deveya Coxa) oraz laureat nagrody Emmy John Goodman (Barton Fink). Film zarobił ponad 550 mln dolarów na całym świecie. Zdobył również nominację do Oscara w kategorii "najlepsze efekty specjalne".

Komentarze

Skomentuj
 • Wild Brian

  Jestem siusiakiem King Konga, to jego imię.

  20.09.2023 22:52
 • do kong

  a kto ma grzmocić? Kong, rozerwać kutasem na pół, jprdl, nc-17 gwarantowane xd

  20.09.2023 22:16
 • kong (gość)

  brakuje trzepania dupska lasce. zawsze to milo popatrzec jak wypieta kurewka dostaje bolca

  20.09.2023 15:46
 • kong (gość)

  brakuje trzepania dupska lasce. zawsze to milo popatrzec jak wypieta kurewka dostaje bolca

  20.09.2023 15:39
 • POlen (gość)

  Co trzeba mieć w głowie aby pisać takie dyrdymały na stronie nie związanej z polityką?

  20.05.2023 20:02
 • Tusk utajnił raport NIK z 2013r. o jego umowie gazowej z Rosją🇷🇺 z 2010r.. Redaktorzy z energetyka24, których tak chętnie pokazywały PO-wolne-media, gdy krytykowali rząd za sprawę kopalni Turów, nazywali umowę Tuska największą aferą od 1989r.. Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money NIK ujawnil raport o umowach gazowych,199,0,2410183

  energetyka24 Thriller polityczny bez zakonczenia szokujace kulisy negocjacji gazowych z 2010 roku

  energetyka24 Kaczynski mial racje gaz z USA znacznie tanszy od rosyjskiego analiza

  energetyka24 Niekompetencja naruszanie prawa nierzetelnosc miazdzacy raport NIK o umowach gazowych z 2010 roku

  energetyka24 Rewolucja na Jamale kuriozalna umowa z Gazpromem przechodzi do historii analiza

  money Gazprom Polska przesyl gazu,218,0,2411994

  nik gov Umowy gazowe raport NIK w calosci jawny

  --

  Jak widać z ostatniego, do utajnienia raportu wystarczyła taka decyzja ministerstwa rządu Tuska.

  To Tusk w 2009r. umieścił w urzędowej instrukcji negocjacyjnej nakaz wynegocjowania umowy obowiązującej do 2037r., z ceną gazu wyznaczaną wg ceny ropy naftowej. Dlatego przez Tuska płaciliśmy Rosji za gaz dużo drożej niż reszta Europy, która nie miała w swoich umowach takiego zapisu. Dodatkowo umowa Tuska umożliwiła Rosji niepłacenie za tranzyt gazu przez Polskę.

  20.05.2023 19:06
 • Tzw. mały świadek koronny, na którego powoływał się Tusk w sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r., oskarża Tusków o przyjęcie 600 000 euro łapówki na rzecz rosyjskiego🇷🇺 węgla. (gość)

  Czy ma to coś wspólnego z największą aferą - umową gazową Tuska z Rosją🇷🇺 z 2010r. (wg odtajnionego raportu NIK z 2013r.) i aferą zaniechania i opóźniania budowy gazoportu (raport NIK)?

  Bo jedyna sprzeczna z interesem Niemiec decyzja Tuska, gdy był premierem, to próba zawarcia umowy gazowej z Rosją do 2037r., udaremniona przez Niemcy (formalnie UE), którzy od 2022r. chcieli być hurtownikiem rosyjskiego gazu z NordStream2 na Europę.

  Informacja o oskarżeniu została podana w polskiej telewizji po odtajnieniu przez prokuraturę całości zeznań świadka w toczącym się procesie. Niemieckie media i tutejsze PO-wolne-media znów okazały się za PO-wolne - totalnie "nie zdążyły" o tym poinformować.

  Mina Tuska poproszonego o skomentowanie oskarżenia o rosyjską łapówkę - bezcenna... Wybroniła go "dziennikarka" telewizyjna z PO-wolnych-mediów odmawiając w jego imieniu komentarza. "Demokratyczna partia", "wolne media" i ich "dziennikarze" - jakieś pytania?...

  Od tego czasu Tusk już nie wspomina o sprawie taśm prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r. Dlaczego?...

  20.05.2023 19:05
 • W 2020r. został wygrany proces przed sądem szwedzkim wytoczony w 2016r. przez rząd PiS przeciw Rosji🇷🇺. Zostało zasądzone i wypłacone Polsce 1.5 MILIARDA dolarów odszkodowania za umowę gazową Tuska z 2010r. (która wg PO-wolnych-mediów oczywiście jak zwykle była "wielkim sukcesem"). Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  money gospodarka PGNIG wygrywa z Gazpromem wyrok sie uprawomocnil 6757144556059232a

  pgnig Szwedzki sad potwierdzil zwyciestwo PGNIG w postepowaniu arbitrazowym 10184

  --

  W uzasadnieniu wyroku szwedzkiego sądu: "ta umowa gazowa [Tuska] jest zaprzeczeniem wszelkich zasad wolnego handlu".

  20.05.2023 19:04
 • Raport NIK ujawnił, że Tusk po przejęciu rządów w 2007r. porzucił zainicjowaną przez rząd PiS budowę gazoportu. Przez 2 lata PO "nie miało czasu" nawet na stworzenie urzędowych przepisów koniecznych do wybudowania gazoportu. Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  gospodarka dziennik news artykuly 484222 Ministerstwo Skarbu chcialo utajnic raport NIK o gazoporcie

  wgospodarce 18985 o gazoporcie nieprawidlowosci brak nadzoru ocean niekompetencji

  energetyka24 Krotka historia pewnego gazoportu komentarz

  polska-morska Terminal LNG w Swinoujsciu dlaczego rzad PO opoznial kluczowa dla Polski inwestycje

  polskieradio24 3043211 Terminal LNG w Swinoujsciu zasluga PO i Tuska niekoniecznie najwazniejsze fakty

  --

  Potem przez 6 lat - do końca swoich rządów - tak go budowali, że nie zdążyli go wybudować, a na taśmach prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r. mówili, że "może będzie w 2017".

  20.05.2023 19:03
 • Czym różni się artykuł TVN24 "Gazeta.RU🇷🇺: Nasz człowiek Tusk" w wersji po napaści Rosji na Ukrainę względem oryginału z 2008r.? Za co putinowska Rosja nazwała Tuska "naszym człowiekiem w Warszawie"? Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  tvn24 Gazeta RU Nasz czlowiek Tusk ra48624

  --

  Czy zabrakło około 2/3 tekstu względem oryginału - części z pochwałami za odmrożenie stosunków z Rosją🇷🇺 po rządach PiS i przyjęcie przez rząd Tuska uległej postawy wobec Rosji? A jeśli tak, to dlaczego?...

  20.05.2023 19:01
 • Orlen w czasie kadencji prezesa Obajtka odprowadził do Skarbu Państwa w sumie już ponad 60 MILIARDÓW zł. dochodu (z tego tylko kilka procent ze sprzedaży paliw). Można? Bo Orlen Tuska przez 8 lat ich rządów odprowadził "aż" 3 miliardy zł. dochodu. Co PO zrobiło z resztą pieniędzy z Orlenu? (gość)

  Taki sam trend mają pozostałe spółki Skarbu Państwa pod rządami PiS. I rząd PiS ma "piniędze" (jak dosłownie mówił minister finansów rządu Tuska, gdy twierdził "piniędzy nie ma i nie będzie") na służbę zdrowia, oświatę, programy socjalne, uchodźców. I to mimo kryzysu post-pandemicznego i wojennego (energetycznego).

  Skąd się wzięło powiedzenie: "wystarczy, że nie kradną"?

  20.05.2023 18:59
 • Pensje partyjnych prezesów spółek Skarbu Państwa w rządzie Tuska - KILKASET tysięcy zł. miesięcznie. Odprawy, które ci prezesi sami sobie wypisali uciekając ze spółek przed "ustawą kominową": od 1.5 do 12.8 MILIONÓW zł na łebka. (gość)

  Dane z Głównego Urzędu Statystycznego. "Ustawa kominowa" wprowadzona przez PiS zaraz po objęciu rządów drastycznie (względem rządów Tuska) ograniczyła wielkość pensji prezesów spółek Skarbu Państwa, a odprawy muszą być zgodne z Kodeksem Pracy (trzykrotność pensji).

  Pensje i odprawy PO były tak wysokie, gdy dochody spółek państwowych w czasach Tuska z miesiąca na miesiąc drastycznie malały - wykresy w GUS. Niektóre spółki zaczęły przynosić straty. Wystarczyły 3 miesiące rządów PiS, by dochody spółek z drastycznie malejących stały się drastycznie rosnące - wykresy w GUS. Cud? Skąd się wzięło powiedzenie: "wystarczy, że nie kradną"?

  Taśmy prawdy o PO "Sowa i przyjaciele" z 2015r. - pani z PO o prezesach spółek węglowych w czasach rządu Tuska: "Siedzą, lulki palą, pensje, jakie sobie poprzyznawali, to sam wiesz, pie****ło bo musiało pie****nąć.".

  20.05.2023 18:58
 • Rafał (gość)

  Film OK

  20.02.2022 23:53
 • Czubis penis (gość)

  Super film !!!

  Byłem na tym filmie w kinie Helios.

  Super film. Bardzo dobre amerykańskie kino !!!

  20.02.2022 18:14
 • Hulajnoga (gość)

  W skrócie starcie dwóch małp na odludziu.

  18.02.2022 04:06
 • AA (gość)

  Murzyn na widok dużej małpy wpada w pierwotny szał. Rasistowski film.

  05.03.2021 22:19
 • misiu (gość)

  czy wyznawcy pisu, też ogladają takie filmy na tvn? czy nie oglądają tvnu?

  05.03.2021 20:41
 • Film unosi cisnienie (gość)

  Polecam

  05.03.2021 19:25
 • Bardzo gajny film (gość)

  Mega fajny

  05.03.2021 18:37
 • Hope (gość)

  Google pays for each person for every hour of working online from home. This month I easily received $ 23,000 and every week I make between $ 5,000 and $ 8,000 online. Anyone joins this job with ease, just open this site and follow the instructions .............. Earn75.ℂℴℳ

  05.03.2021 16:28
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.8 Głosów: 5

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×