Kropla słońca na ziemi

Me Mzis Skivi Var Dedamicaze, Szwajcaria/Gruzja 2017

Współczesne Tbilisi. April ma 34 lata i zarabia na życie jako prostytutka w luksusowym hotelu. Pewnego dnia poznaje Dijego, młodego imigranta z Nigerii. Oboje wierzą, że mają szanse na lepsze życie.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Dramat miłosny
  • Reżyseria: Elene Naveriani

Kropla słońca na ziemi w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Kakha Nozadze jako April
  • Daniel Antony Onwuka jako Dije

Twórcy

  • Ágnes Pákózdi Zdjęcia
  • Britta Rindelaub Producent
  • Elene Naveriani Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Współczesne Tbilisi. April ma 34 lata i zarabia na życie jako prostytutka w luksusowym hotelu. Pewnego dnia poznaje Dijego, młodego imigranta z Nigerii. Chłopak zamierzał pojechać do stanu Georgia w Stanach Zjednoczonych, ale trafił do Gruzji. Między April i Dijem rodzi się uczucie. Oboje wierzą, że mają szanse na lepsze życie.

Współczesne Tbilisi. April (Khatia Nozadze) ma trzydzieści cztery lata i zarabia na życie jako prostytutka w luksusowym hotelu. Pewnego dnia poznaje tam Dije (Daniel Antony Onwuka), młodego imigranta z Nigerii. Chłopak wierzył, że zmierza do stanu Georgia w Stanach Zjednoczonych. Splot nieporozumień sprawił, że wylądował on w dalekiej i obcej Gruzji. Między April i Dije rodzi się niespodziewanie uczucie. Każde z nich wierzy, że mają szanse na lepsze życie. Pełen prawdziwych emocji dramat o dwójce zakochanych ludzi na życiowym zakręcie. Mimo wielu przeciwności losu, każde z nich stara się znaleźć swoje miejsce w świecie i zawalczyć o swoją miłość. W role przeklętych przez gwiazdy kochanków wcielają się debiutanci: Khatia Nozadze oraz Daniel Antony Onwuka. W filmie występują również Bianka Shigurova (Les évangiles d'Anasyrma), Nino Giorgobiani (Maita Nasosi) oraz Mariam Chachia. Za reżyserię tego pełne niuansów i subtelności obrazu odpowiedzialna była Elene Naveriani (Les évangiles d'Anasyrma). Autorką czarno-białych, nastrojowych zdjęć jest Ágnes Pákózdi (Bezpieczna przestrzeń). Produkcja została wyróżniona na Queer Lisboa - Festival Internacional de Cinema Queer.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×