Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter, Polska 2020

Tomek marzy o awansie społecznym. Niestety, zostaje wyrzucony ze studiów prawniczych. Zatrudnia się w firmie PR-owej, która specjalizuje się w prowadzeniu oszczerczych kampanii.

  • Czas trwania: 135 minut, Gatunek: Thriller
  • Reżyseria: Jan Komasa

Sala samobójców. Hejter w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Maciej Musiałowski jako Tomasz Giemza
  • Agata Kulesza jako Beata Santorska
  • Danuta Stenka jako Zofia Krasucka, matka Gabi
  • Vanessa Aleksander jako Gabi Krasucka
  • Maciej Stuhr jako Paweł Rudnicki, kandydat na prezydenta Warszawy
  • Jacek Koman jako Robert Krasucki, ojciec Gabi
  • Adam Gradowski jako Stefan Guzkowski 'Guzek'
  • Piotr Biedroń jako Kamil

Więcej »

Twórcy

  • Radosław Ładczuk Zdjęcia
  • Jan Komasa Reżyseria
  • Aleksandra Gowin Montaż
  • Wojciech Kabarowski Producent
  • Jerzy Kapuściński Producent
  • Mateusz Pacewicz Scenariusz
  • Małgorzata Zacharska Kostiumy
  • Mirosław Pisarek Kaskader

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Tomek, chłopak z nizin, desperacko pragnie wywalczyć sobie awans społeczny. Niestety, zostaje wyrzucony ze studiów prawniczych. Zatrudnia się w firmie PR-owej, która specjalizuje się w prowadzeniu oszczerczych kampanii. Jan Komasa, twórca nominowanego do Oscara "Bożego Ciała", kreśli obraz dzisiejszej Polski jako kraju ogarniętego plagą nienawiści. W tej rzeczywistości najwięcej zyskują ludzie cyniczni.

Druga część głośnej "Sali samobójców" - nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy ("Boże ciało"") to elektryzujący cyber-thriller - współczesna wersja "Romea i Julii", będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. "Sala samobójców. Hejter" to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkryj mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Rzuć się w wir rzeczywistości wirtualnej i przystąp do gry o najwyższą stawkę. Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy - Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej."

Komentarze

Skomentuj
  • Sebastian "Kutas Gordon Zola" Guminniczak

    Zjebałem się do śmietnika w przerwie filmu, przypomniało mi się jak kiedyś w podobnym śmietniku zerżnął mnie nasz sąsiad jak miałem 8 lat w dupala... i potem za milczenie kupił mi 50 cm kaktusa i dał kopertę 500 zł. W wieku 11 lat znalazłem go, zjebałem mu się na klatę, narzygałem mu w tyłek, a on rozkurwił mi na łbie swoje gówno, włożył kawałek do cewy fiuta i kazał manaiakalnei sssać, zlizywać, aż się zacząłem dławić, i ugryzłem go tam, aż jego krew była na moich zębach, on się zesrał i poszedł w obsranych gaciach do parowozu, bo był konduktorem. Do dziś doprawdy bardzo miło wspominam smak jego niesamowitego kału, pierwszy raz, nawet jak jest gwałtem może być miły, a on już niestety nie żyje, zapił się na śmierć parę lat temu na ławce w parku, widząc, że pośmiertnie mu puściły zwieracze zjadłem jego smakowity kał. RIP DK (1957-2018). oto dla ciebie pieśń pt. Kutas Gordon Zola: Jam jest chuj szmaragdowy, zrobić kupę zawsze gotowy, Co kroczę wymocze ci gównem i moczem... Chrupiącym, śmierdzącym, do pizdy ci rzygającym, U nas w kuchni zgniłe mięso kwitnie w dupie umarlaka, Gdy mój kutas jebiąc w pory, odetnie ci siusiaka, Włoży ci w pizdę glizdę, robaka, jam kutas jest co lubi gorgonzolę, Gdy wytrysnę ci w ryj, poczujesz coca-colę, w dzień sprawiedliwości, będę srać ci na klatę, gdy me gówno w tym ryju zaowocuje, poczujesz się dzięki nim więcej niż zwykłym chujem, co śmierdzi śmierdzieć będzie mój kutas zawita wszędzie, w twych ustach, odbycie, kanapce, świńskim korycie, Niedługo kał zaleje świat, do niego walił będzie sobie twój brat, sperma płonąca w ustach barmana rozerwie ci odbyt, jak kutas batmana gówno batmana nieraz miałem na patelni, moja sperma smakuje jak lukier w cukierni, ja gordon zola, tnę ja żyły oseskom ziewania, kutas w moim gównie smakuje jak kania, to już czasy będę pleśni, i to jest koniec mojej pieśni..

    22.09.2023 21:01
  • Ramzes

    Pisowskie kurwy zaniżyły ocenę, bo gra Stuhr, albo po pisowskiemu "szczur", czyli według pewnych wyjebów z rynsztoka zdrajca tego narodu.

    22.09.2023 20:40
  • Wajda (gość)

    Znaleźli jakiegoś idiotę co ,,chce" być aktorem-celebrytą! Jakiegoś kurwa wyleniałego niczym owca, Musialskiego i promują debila na okrągło!! Pewnie pedał..

    22.09.2023 14:18
  • Maniak (gość)

    To nie sala samobójców nic nie pobije pierwszej części a nie jakieś szajstwo 🤣

    21.09.2023 22:40
  • kokos (gość)

    Co za bzdury, kto to kręci, kto to ogląda, kto daje na to pieniądze?!

    27.03.2022 21:47
  • Cielak (gość)

    To nie obraz Polski,tylko dzisiejszego tzw"cywilizowanego"świata,który niedługo się skończy Film zaś słaby,jak wszystko co się"kręci" w Polsce od lat.

    27.03.2022 20:32
  • AA (gość)

    Od pierwszej części odrobinę słabszy, bardziej społeczny i sensacyjny.

    27.03.2022 20:10
  • top recenzent

    Film nie jest najgorszy. Typowy średniak na raz. Kompletnie nie wciąga.

    25.03.2022 18:27
  • edzio

    Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Takie są teraz polskie filmy

    25.03.2022 17:28
  • DDR (gość)

    Tusk się wściekł!!!

    25.03.2022 09:44
  • jojasio (gość)

    Kolejny antypolski film przedstawiający Polaków jako nienawistne bestie? Boże...kiedy się to skończy a ja obejrzę przyjemny wesoły polski film?!

    24.03.2022 18:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 3.3 Głosów: 6

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×