Żółtodzioby. Pierwsze dni życia

Rookies, the first days in life, Hiszpania 2022

Nowe pokolenie musi nauczyć się samodzielności. Dokument przedstawia między innymi małe płomykówki, perkozy dwuczube, kowaliki i dudki.

  • Czas trwania: 47 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Carlos Pérez

Żółtodzioby. Pierwsze dni życia w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 29.09.2023 12:55

    TVP 1

Twórcy

  • Carlos Pérez Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Młode zwierzęta są szczególnie narażone na ataki drapieżników. Dzieciństwo to także czas nauki i zabaw, które przygotowują młode do dorosłego życia. Nowe pokolenie musi nauczyć się samodzielności. Dokument przedstawia między innymi małe płomykówki, perkozy dwuczube, kowaliki i dudki.

Film dokumentalny o najmłodszych zwierzętach. Nowo narodzony i nowicjusz w grze o życie i na wolności jest narażony na ciągłe zagrożenia od osobników występujących w pobliżu. Zagrożenia, czy to ze strony głodnego drapieżnika, agresywnego rodzeństwa, czy innych, którym można lub nie stawić czoło bez wsparcia rodziców. To wielkie wyzwania dla tych, którzy przeżywają pierwsze dni swojego życia. To także czas nauki, nieustannego zdumienia i zabaw, które wzmacniają i przygotowują do dorosłego życia. Lasy Europy Południowej to unikatowe środowisko naturalne. W tym raju bioróżnorodności życie płynie w zaskakujący sposób. By cykl życia mógł dalej trwać, nowe pokolenie musi nauczyć się samodzielności. A nie jest to łatwe. Na świat przyszły małe płomykówki, perkozy dwuczube, kowaliki, dudki i wiele innych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×