Barbara Włodarczyk zaprasza

Demony Neapolu, Polska 2023

Barbara Włodarczyk, przy okazji omawianych filmów, rozmawia z ekspertami i reżyserami na ważne i aktualne tematy współczesnego świata. Wprowadzając widzów w tematykę filmów, porusza zagadnienia międzynarodowe i społeczne.

 • Czas trwania: 8 minut, Gatunek: Magazyn kulturalny
 • Reżyseria: Barbara Włodarczyk

Barbara Włodarczyk zaprasza w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Barbara Włodarczyk Scenariusz
 • Barbara Włodarczyk Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodynią programu jest słynna dokumentalistka Barbara Włodarczyk, która przy okazji omawianych filmów rozmawia z ekspertami i reżyserami na ważne i aktualne tematy współczesnego świata. Wprowadzając widzów w tematykę filmów, porusza zagadnienia międzynarodowe i społeczne.

Kolejny sezon wyjątkowego cyklu, który na antenie TVP Dokument jest obecny od początku jej istnienia. Gospodynią programu jest słynna dokumentalistka Barbara Włodarczyk, która przy okazji omawianych filmów rozmawia z ekspertami i reżyserami na ważne i aktualne tematy współczesnego świata. Wprowadzając widzów w tematykę filmów, porusza zagadnienia międzynarodowe i społeczne. Wiosną wraz z Barbarą Włodarczyk opowiemy m.in. o obecności rosyjskich wojsk w Libii, o przyszłości Afganistanu i duchach niedawno zakończonej tam wojny oraz o problemach etnicznych Meksykanów w USA, którzy siłą są deportowani do Meksyku – kraju, w którym często nawet nigdy nie byli.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×