Echa dnia

Echa dnia, Polska 2022

Program prezentuje aktualne problemy społeczne, polityczne i gospodarcze różnych regionów kraju w powiązaniu z polityką ogólnopolską. Przedstawia lokalne inicjatywy i ciekawe rozwiązania.

 • Czas trwania: 11 minut, Gatunek: Program publicystyczny

Echa dnia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

.

Komentarze

Skomentuj
 • obrońca zwierząt (gość)

  Schronisko w Celestynowie..sprawa w Sądzie Rejonowym wydz. karny w Otwocku zarzuty dla dyrektora placówki, dotowane z1‰, darów, kasy z zarządu gł. towarzystwa opieki nad zwierzęami, przez celebrytów, Echa Dnia 7 maj br.

  07.05.2021 22:47
 • trolu z PO/2050 @Ula

  z twoim "karzą" naprawdę nie powinieneś być nauczycielem, zwłaszcza, że dorabiasz tu sobie propagandówą.

  11.02.2021 23:00
 • Ula (gość)

  Dzisiejsze Echa Dnia to już szczucie na nauczycieli. Dowiedziałam się, że nie powinnam być nauczycielem. Czy pani Danuta prowadząca ten program aż takie ma kredyty? Musi kwakać jak jej karzą? Gdzie my idziemy w tym kraju?

  23.04.2019 22:48
 • Pani Olu uuuu (gość)

  A ileż to wiosen ma nasza Pani Ola? Bo ja co prawda pracuję i to dużo (zmusza mnie do tego nędzna emerytura, mimo iż wżyciu się nie obijałem, na zwolnieniach bywałem raz na rok itp. a spowodowane to jest m.in. bezczelną i złodziejską ustawą PO o likwidacji archiwów), ale dawno już minąłem te 65 lat i gdybym mógł to bym sobie pozałatwiał inne sprawy w życiu a nie tyrał jak wół. Nie mam czasu wysiadywać po lekarzach, specjalistach, sanatoriach i wielu moich rówieśników jest w takiej przymusowej sytuacji. Pracować dobrowolnie tak ale nie z przymusu i nie każdy. W tym wieku już człowiek ma wiele dolegliwości i czas się nimi zając. Jak dojdzie Pani do tej mety to zrozumie, więc lepiej nie krzyczeć "kogo tam zatrudniacie" bo brak wiedzy brzmi w tym wołaniu.

  19.07.2018 22:35
 • ola (gość)

  Słuchając tego co sie dzieje - w " Echach Dnia " - to ŻENUJĄCE . !!!!!!!!!!!!!! Czy Wasi komantatorzy nie wiedzą , że wiek " aktywności zawodowej - to 67 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie kogo Wy zatrudniacie ??? Toż to jest dziś " standardr" !!!! wiek - pracującego - to - 67.!!!!!!!!!!! Kto mówi , że SENIOR - to 50+ ???? Czy media ? nie wiedzą co mówią ??? A REDAKTORZY ??? czy oni będą ... prowadzić ... do np. 50 +++ ? Pozdrrawiam

  15.09.2015 23:03

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 2.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×