Kuchenne rewolucje

Czarna Dąbrówka, "Cooking and events", Polska 2023

Magda Gessler jedzie do położonej na skraju Kaszub Czarnej Dąbrówki, gdzie Sebastian prowadzi restaurację "Cooking and events". Właściciel robi wszystko, by poprawić sytuację finansową lokalu.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Magda Gessler

Kuchenne rewolucje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Magda Gessler

Opis programu

ZwińRozwiń

W położonej na skraju Kaszub Czarnej Dąbrówce Sebastian prowadzi restaurację "Cooking and events". Lokal jest spełnieniem marzeń właściciela. By otworzyć biznes, musiał zainwestować w remont. Koszty miały być pokryte przez zakontraktowane imprezy okolicznościowe, lecz z powodu pandemii wydarzenia się nie odbyły. Do problemów doszła inflacja, a dzienne obroty restauracji czasem są niskie. Sebastian widzi szansę na poprawę sytuacji w Magdzie Gessler, którą prosi o pomoc.

Czarna Dąbrówka – "Cooking and events" W niewielkiej Czarnej Dąbrówce na skraju Kaszub, w pięknych okolicznościach przyrody, działać próbuje restauracja pod szyldem… "Cooking and events". Prowadzi ją Sebastian, dla którego jest to spełnienie marzeń. Żeby otworzyć biznes, musiał zainwestować w remont lokalu pół miliona złotych. Koszty miały pokryć imprezy okolicznościowe, które zakontraktował na 460 tysięcy złotych. Niestety, po przyjściu pandemii żadna z tych imprez nie odbyła się… "Skończyła się pandemia, przyszła inflacja" - mówi Sebastian. Dodaje, że koszty prowadzenia lokalu to nawet 30 tys. złotych miesięcznie, a dzienne obroty to np. 44 złote… W prowadzeniu restauracji Sebastianowi pomaga jego mama, doświadczona kucharka. Sama poważnie chora boi się, że jej syn ma za dużo na głowie. Sebastian jednak mówi, że "nie ma czasu na chodzenie po lekarzach". Dla niego ważniejszy jest biznes. Magda Gessler to dla niego ostatnia deska ratunku. Zna jej sposób działania, bo – jako kucharz - brał już kiedyś udział w "Kuchennych rewolucjach". Czy Magda Gessler dojdzie sedna problemów Sebastiana? Czy znajdzie skuteczny przepis na sukces?

Komentarze

Skomentuj
 • skwiercz stanisław (gość)

  NA ŻYWIENIE ,LECZNIE DIETĄ TO METDA WSZCHCZAÓW ,,TO AKADEMIE MEDYCZNE ZAŁATWIŁY KASĘ ,, ,,,ZA 1 PACJENTA PŁACĄ 1 MILION ERO czyli ok 4 miliony złotych ,,DLA POWIATÓW ,,800 BILIONÓW ERO ,,MILIŚMY LECZYĆ PACJENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA ,,MILIONY ,,,GŁODUJA I UMIERAJĄ ,,,,,,,to gminy mają leczyć ,,,,,,inaczej pozamykają szpitale kasa leży 1 miliard w ministerstwie rolnictwa ,,,,,,,,,,na świecie nie UMIEJĄ GOTOWAĆ ,SMIECI PRODUKUJĄ I NAS TRUJĄ

  16.11.2023 16:12
 • Tfu! sk (gość)

  Od TVNu gorszy syf z repertuarem to Polsat! Byłaby też TVPKurwizja..,ale ta jebana stacja ratuje się jeszcze niezłymi produkcjami -niestety w godzinach nocnyc! =ciekawe dla kogo!? dozorców,ochroniarzy czy z zespołem Downa!?

  09.11.2023 15:08
 • Ismael Stolarczuk (gość)

  P. Magda Gessler próbuje pokazać ludziom w dość kontrowersyjny sposób funkcjonowanie marketingu, gastronomi ogólnie filozofii prowadzenia własnej działalności opierającej się na sprzedaży własnego „JA” i budowania grupy odbiorców dla których będzie akurat to fajnym rozwiązaniem. Jeśli przedsiębiorca zgłasza swój problem Pani Gessler to chyba ma w tym jakiś cel, niestety najczęściej pozostaje tylko chęć reklamy, marketingu „ nowe obrusy”. Każdy kto doszedł w życiu do czegoś SAM, podkreślam, zrobił to ciężka pracą, rozwojem osobistym i determinacją a przede wszystkim jest otwarty na konstruktywną krytykę. Gastronomia to najcięższy biznes na świecie daje dobrą kasę nie zawsze czas, to co najgorsze, robi z ludzi bankrutów i alkoholików.

  18.08.2023 14:09
 • ~PARAGRAF (gość)

  Pani M.Gessler,czy słyszała Pani takie mądre zdanie:"...trzeba wiedzieć,kiedy ze sceny zejść niepokonanym" ? Żeruje Pani na ludzkiej naiwności,desperacji i bądź co bądź,pospolitej głupocie.Rozsypuje Pani zatrutą mąkę,z której i tak nie ma chleba... Zaś,nieco parafrazując,rzekłbym: trzeba wiedzieć,kiedy parcie na szkło bywa szkodliwe dla innych,a doprowadzanie ludzi do ruiny (w każdym aspekcie),jest zwyczajnie i po ludzku,nieprzyzwoite,o ile zna Pani to pojęcie i rozumie,co za nim się kryje.

  I jak zawsze,rodzi się pytanie: któż to taki "bardzo ważny" stoi za Panią,że zezwala na kontynuowanie tego chorego,już w samym założeniu,programu ? Myślę,że za sprawą Pani programu, wystarczająca dużo złego się wydarzyło i oby tylko opamiętanie się i refleksja w porę Panią "nawiedziła". PS-jadłem Pani "rarytasy". Nie dość,że byłem zdumiony ceną,ale co ważniejsze,byłem mocno zniesmaczony , nomen omen,niesmacznymi posiłkami Pani "patentu".

  12.08.2023 11:01
 • Gosc (gość)

  Znowu to samo banda !!!

  04.08.2023 16:27
 • Waldek (gość)

  Telemagazyn jest nie wiarygodny bo kuchenne rewolucje 3.08 są w Szczecinie

  03.08.2023 20:46
 • paweł (gość)

  to jest bardzo nudne magda gessler

  18.05.2023 14:21
 • Jeżyk (gość)

  Przecież nie można na nią patrzeć.Ble!!!!

  06.03.2023 18:03
 • Gosc (gość)

  Kurwa juz drugi raz dzisiaj leci ten sam odcinek idzie Sie zygac kto kurwa zadzi tym pojebanym TVN same powtorki po dziesiec.razy to samo

  06.03.2023 15:52
 • Oliwier z Kraśnika (gość)

  Lubię oglądać kuchenne rewolucje ponieważ są ciekawe pomysłowe i nie są napewno nudne .👍👍👍👍👍👍Chciał bym aby były kiedyś też przeprowadzone w Kraśniku .

  05.03.2023 21:46
 • Gosc (gość)

  Kurwa znowu to samo juz drugi raz w tym tygodniu same powtorki zygac sie chce za co my placimy!!!!

  26.02.2023 18:23
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  Czubis penis knot

  19.01.2023 22:39
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:37
 • Cogito (gość)

  Ale prymitywne komentarze,ręce opadają,ile nienawiści, antysemityzmu,nieuzasadnionych inwektyw,obrzydliwe.Popapranców tu pod dostatkiem,banda nieudaczników i analfabetow,która karmi się nienawiścią, bo nic innego nie umie...Wstyd

  26.12.2022 18:16
 • Czubis penis (gość)

  Gessler powinna być moją matką. Zarabia miliony. Chciałbym mieć taką starą. Kasę by dawała a ja bym miał wtedy piękną młodą sukę która dawałaby mi dupy

  08.12.2022 21:34
 • Adam (gość)

  Ta wyfiokowana damulka z kudłami wytrząsa się nad garnkami jeszcze??? Powinno się ją dawno wykopać. Ona się kiedyś doigra i dostanie plombę od jakiegoś właściciela lub kucharza....

  06.12.2022 15:17
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 5.4 Głosów: 10

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×