Łączy nas muzyka

Zima, Polska 2024

Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki Polski, odkryje lokalne tradycje i zwyczaje oraz sprawdzi, "co gra" w duszach Polaków. Prezentowane przeboje oddają klimat odwiedzanych regionów.

 • Gatunek: Program muzyczny
 • Prowadzący: Katarzyna Morawska

Łączy nas muzyka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Katarzyna Morawska

Opis programu

ZwińRozwiń

Wyjątkowa lista przebojów prowadzona przez Kasię Morawską. Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki Polski. W poszczególnych odcinkach wraz gośćmi będzie odkrywała lokalne tradycje i zwyczaje oraz sprawdzi, "co gra" w duszach Polaków z różnych stron. Prezentowane przeboje oddają klimat odwiedzanych regionów.

Będzie to wyjątkowa lista przebojów prowadzona przez Kasię Morawską, która zabierze widzów w muzyczną podróż po Polsce. Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki kraju, gdzie ze swoimi gośćmi będzie odkrywała rodzime tradycje i zwyczaje, ale przede wszystkim sprawdzi, co gra w duszach Polaków z różnych stron. "Łączy nas muzyka" to wyjątkową okazję poznać oblicze gór, Mazury, czy Śląska z innej perspektywy. Całość dopełniają przeboje, które wprowadzają niesamowitą atmosferę i oddają klimat danego regionu.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×