Milionerzy

Wydanie specjalne, Polska 2023

Teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać z trzech kół ratunkowych.

 • Gatunek: Teleturniej
 • Prowadzący: Hubert Urbański

Milionerzy w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Dzisiaj 20:55 Odcinek 689

  TVN

 • Niedziela 03.03.2024 18:30 Odcinek 666

  TVN

 • Premiera

  Poniedziałek 04.03.2024 20:55 Odcinek 702

  TVN

 • Premiera

  Wtorek 05.03.2024 20:55 Odcinek 703

  TVN

 • Premiera

  Środa 06.03.2024 20:55 Odcinek 704

  TVN

 • Premiera

  Czwartek 07.03.2024 20:55 Odcinek 705

  TVN

 • Powtórka

  Sobota 09.03.2024 13:40 Odcinek 705

  TVN

 • Niedziela 10.03.2024 13:30 Odcinek 704

  Metro

 • Niedziela 10.03.2024 14:10 Odcinek 705

  Metro

 • Powtórka

  Niedziela 10.03.2024 16:50 Odcinek 666

  TVN

 • Premiera

  Poniedziałek 11.03.2024 20:55 Odcinek 706

  TVN

 • Powtórka

  Wtorek 12.03.2024 18:30 Odcinek 702

  TVN

Multimedia

Prowadzący

 • Hubert Urbański

Opis programu

ZwińRozwiń

Teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytania do przyjaciela", "pół na pół" i "pytania do publiczności". Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe. Zasady wydają się niezwykle proste. Milion złotych w zasięgu ręki. Komu dopisze szczęście, a kogo przerosną emocje w studiu? Hubert Urbański czeka na kolejnych uczestników najpopularniejszego teleturnieju w Polsce. Każdy może zająć miejsce w fotelu naprzeciwko prowadzącego. Nie każdy potrafi jednak opanować emocje, gdy stawką jest milion złotych. Dwanaście pytań - tyle dzieli uczestników od wygranej. By o nią zawalczyć potrzeba nie tylko ogromnej wiedzy, ale również pewności siebie i opanowania. W nowym sezonie korzystając z koła ratunkowego uczestnicy będą mogli ponownie wybrać pomoc publiczności.

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Zamiast wyśmiewać i krytykować, proszę się zgłosić do programu i Zobaczymy jaki będzie poziom wiedzy i inteligencji

  29.09.2023 18:17
 • Veritas (gość)

  Mądrzy ludzie (poza nielicznymi wyjątkami) nie mają szans nawet na sam udział w tym teleturnieju. A wszystko przez castingi, w których do dalszych etapów przechodzą wyszczekane półgłówki, bo TVN-owi zależy tylko na tym, żeby uczestnik robił show, a nie błyszczał wiedzą.

  10.09.2023 19:36
 • ~PARAGRAF (gość)

  Zidiocenia i zbałwanienia uczestników tego żenującego spektaklu ciąg dalszy.Poziom reprezentowanej wiedzy przez uczestników "teleturnieju",wysoce żenujący. Uczestnicy z dyplomami przeróżnych specjalności,niewiele mają do powiedzenia w swoich wystudiowanych kierunkach. Straszy i przeraża oderwanie uczestników od rzeczywistości (nie wiedzą o rzeczach,o których każdy inteligentny człowiek wiedzieć powinien),brak oczytania,zachowują się,jakby byli byli wychowywani w innym wymiarze,słowem,skutki edukacji w ramach Czarnkowych niewieścich cnót,obnaża,w sposób bolesny, niewiedzę "wyniesioną" z polskich uczelni wyższych,że nie wspomnę już o szkołach średnich i totalnym braku doświadczenia/obycia życiowego. Cóż,moja smuta konstatacja zamyka się w tytule piosenki legendarnego już i skądinąd wspaniałego zespołu muzycznego "Queen" pt.„The Show Must Go On”,jedna z najsmutniejszych, a jednocześnie najpiękniejszych, jeśli chodzi o warstwę tekstową, piosenek Queen. Idąc tropem,kolejnej ich piosenki "We Are the Champions" ("Jesteśmy mistrzami"),wypada jedynie zakończyć stwierdzeniem,że ani prowadzący,ani pozostali gracze (poza nielicznymi wyjątkami) tego poziomu,długo,jeśli w ogóle, nie osiągną. Amen.

  27.06.2023 09:52
 • Akindu (gość)

  Dziś grał magister rehabilitacji. Od razu uprzedził że na medycynie ludowej się nie zna ale coś kojarzyć powinien. Mrówka zawierają kwas mrowkowy a nacieranie kwasem mrowkowym pomaga na reumatyzm.

  13.06.2023 21:52
 • Ekkehard Rzyrafa (gość)

  Studentka 4 roku Medycyny nie znała słowa chromy. Trochę to dziwne bo mimo że słowo staropolskie to nadal jest jednostka chorobowa - chromanie przestankowe. A to już wiedzieć powinna.

  13.06.2023 16:40
 • FAN-FAN (gość)

  A reklamy będą ? Bo gdyby ich nie było,świat byłby smutniejszy z powodu braku idiotów i idiotyzmów miedzy wierszami. Żądam reklam, w imieniu obywateli !

  22.05.2023 16:39
 • ~PARAGRAF (gość)

  Należałoby napisać kilka słów prawdy o tym pseudo teleturnieju.Otóż, poziom pytań (ich tzw.trudność),zaczyna schodzić po poziomu wiedzy uczniów szkół podstawowych (nic nie ujmując tym ostatnim,gdyż oni są jeszcze uczniami,a nie UCZONYMI...).

  Poziom intelektualny uczestników i posiadanej przez nich "wiedzy" (na obecny czas dopadło to większość z nich) jest porażająco niski.Niektórzy,wręcz są wyalienowani z otaczającego ich świata i zachowują się, jakby żyli w zupełnie innej rzeczywistości.

  Nadto, poziom wiedzy ogólnej/powszechnej,choćby znajomość literatury, geografii,podstawowych zasad języka polskiego w mowie i w piśmie - przerażająco niski. I nie oczekujmy rewelacji,"edukacja czarnkowa" oparta na niewieścich cnotach, zaczęła właśnie zbierać ponure żniwo...

  Umiejętność dedukowania, nawet tam,gdzie proces ten nie jest wymagany, gdyż po prostu, pewne rzeczy współczesny człowiek wiedzieć powinien, jest tak bardzo żenujący, że właściwie odnosi się wrażenie graniczące z pewnością,że znakomita większość uczestników tego teleturnieju jest zupełnie przypadkowa. A jakby tego było mało, idę o zakład, że biorący w nim udział traktują swoje uczestnictwo w kategoriach nowomody,na zasadzie: nie ważne jakim jestem "erudytą",lecz a nuż,widelec (pisownia poprawna),czyli a nuż się uda i jednak jakież marne grosze zainkasować na swoje konto ?

  I można by tak jeszcze długo.Tylko po co i w jakim celu, skoro i tak nikt z zainteresowanych i odpowiedzialnych za ten żenujący spektakl, nie liczy się z opinią oglądaczy (czytaj - telewidzów) ? Jeśli dołożyć do tego krótki czas trwania programu i wszechobecne tzw. reklamy (bo te filmiki-przerywniki-kurwiki, nic wspólnego z reklamą nie mają),to wyłania się nam nieciekawy obraz widowiska, które jest emitowane chyba dla ćwierć inteligentów, bowiem poważny człowiek, nie będzie tego poniżającego i obrażającego jego inteligencję badziewia oglądał.

  A co do prowadzącego, wypowiadałem się już kilka razy na jego temat i na tę chwilę zdania nie zmieniam.

  03.05.2023 13:40
 • felek (gość)

  Czy ten pan odziedziczył to stanowisko? Kiedy będzie korzystna wymiana?

  17.04.2023 08:50
 • ~PARAGRAF (gość)

  Znowu ten pajac ? Znowu jakaś gra telewizyjna o coraz niższym poziomie wiedzy uczestników ? To zrobiło się już nudne,a wręcz żenujące.Uczestnicy tego programu przychodzą do tego teleturnieju z coraz bardziej żenująco niską wiedzą,nawet tą ogólnie nazywaną powszechną.

  A kto bryluje i przegaduje bezsensownie tracąc czas antenowy ? Oczywiście prowadzący,czyli Hubert Urbański,"gwiazda" TVN ! A tak na marginesie,zgłaszam tego osobnika do prestiżowej nagrody "Złote Maliny"... ;)). To mu się,po prostu, należy...

  08.03.2023 09:58
 • Marta Marzec

  Marta marzec

  25.01.2023 06:31
 • Czubis penis ® (gość)

  Bardzo kocham moja bacie od tylu 😍 tylko szkoda ze jest milionerka. Przygotowalem dlla niej specjalna piosenke : Srała babka srała,

  w garnek lutowany,

  dupa jej furczała,

  Jak stare organy

  Srał i dziadek bratku,

  srał se do rondelka

  dupa mu się pękła,

  Jak szklana butelka

  24.01.2023 21:36
 • ~REALISTA (gość)

  Mamy nowy rok,2023,a pajacowanie na wizji zacnego TVN trwa w najlepsze.Teleturniej,gdzie gwiazdorzy prowadzący,zabierając i marnotrawiąc czas na czcze i bezsensowne gadanie i lansowanie siebie,przestało być już zabawne, o ile w ogóle było. Czy rzeczywiście nikt z odpowiedzialnych za programy emitowane w TVN nie widzi tego "zgrzytu" ?

  A z "MILIONERAMI" to jest tak: prowadzący wiedzie prym,dużo i bez sensu gada,tak gada,nie mówi,później krótki występ uczestnika (głównego bohatera tego programu) i... reklama,a na koniec...czas programu minął...

  Czy ten cyrk ktoś jeszcze ogląda ?

  12.01.2023 07:40
 • ewa (gość)

  Jeżuuuu, ta z tym swoim Radosławem wyjeżdża. Ile można znieść. I czego tak skrzeczy.

  30.11.2022 21:46
 • ewa (gość)

  To jest normalne, przecież to było niedawno. Po co te powtórki?

  30.11.2022 21:41
 • ~PARAGRAF (gość)

  I znów,kolejny pajac-celbryta-narcyz na wizji... To nie do wiary,jak szybko można dostać alergii na widok i sposób bycia/zachowania niektórych osób... Kiedy wreszcie w polskim wydaniu "milionerów" zaczną obowiązywać zasady tej gry,które świetnie sprawdziły się i sprawdzają w brytyjskiej wersji "Who Wants to Be a Millionaire?",prowadzonym przez Jeremy’ego Clarksona ? I co warte podkreślenia,nie traci sie tam cennego czasu na pogaduchy,a zawodnicy wchodzą do gry po kwalifikacjach przed nagraniem, a eliminacje kto pierwszy, ten lepszy nie są już praktykowane.

  09.11.2022 10:07
 • Ja......................................................................................................................................................................................................................................... (gość)

  polecam milioneruw! link zaczarowany świat sary.pl

  02.08.2022 17:10
 • ~PARAGRAF (gość)

  Czytym krytyczne,skądinąd,słuszne opinie o tym, coraz gorszym w swej formie i treści programie, emitowanym w TVN. NIektore z nich siegają prawie 3 lat wstecz. I cóż się od tamtych lat zmieniło ? Dziś jest 4 dzień lipca 2022 r., i ponownie szykuje się masakra intelektualna (to do uczestników) oraz dobrych manier,obyczajów i poprawności językowej (to do prowadzącego).Nie rozpisując się zanadto, bo i nie ma o czym,zaryzykuję równanie matematyczne: "Who wants to be a milonair" = 10/10, "Milionerzy" = 1/10 (przy mojej łaskawości (?) dla TVN,wynikającej dziś z dobrego humoru i takiegoś porannego samopoczucia,jakim, na tę chwilę, mam przyjemność smakować/delektować się/ doświadczać przyjemności etc.etc.

  04.07.2022 09:32
 • ......................................................................................................................................................................................................................................... (gość)

  M.l.L.I.O.N.E.R.Y CZYLI.................................

  29.06.2022 12:28
 • ~PARAGRAF (gość)

  Teleturniej coraz mniej ciekawy,stopień trudności praktycznie żaden,za bardzo przegadany przez prowadzącego,czyli Huberta Urbańskiego. Czasmi mam wrażenie,że to nie uczestnicy tego teleturnieją są bohaterami każdego odcinka lecz jest nim właśnie Hubert Urbański, zwyczajny bufon i "gwiazdor", Odnoszę też wrażenie,że pod tą zasłoną grzeczności,to H.Urbański lansuje siebie i według mojej oceny wychodzi to strasznie i śmiesznie. Dla przeciwwagi,proszę spojrzeć na Pana Tadeusza Sznuka,jak nie gwiazdorząc,wspaniale prowadzi teleturniej "Jeden z dziesięciu. To jest człowiek klasa sama w sobie,czego nie mogę w żaden sposób powiedzieć o H.Urbańskim. Po prostu,facet jest zbyt irytujący, no i te...przeklete tzw. reklamy. Świadomie używam tego zwrotu,bowiem do dziś nie wiem,co tak naprawdę jest tak godne uwagi telewidza,po co i do kogo kierowane są te wkurzające i niżej jakiegokolwiek poziomu filmiki,mające "robić" za reklamę. PS - Panie Hubercie Urbański,moda modą,ale ubrania nie mogą leżec na Panu,jakby były zbyt ciasne,bo to niesamcznie patrzy się na taką "modę"...

  15.06.2022 10:15
 • Darek (gość)

  Kase TVN małą małą to i wygrane małe , prosze porównać pytania początkowe z przed paru lat . Oszczędnosci w Milionerach - tak powinien się nazywać ten teleturniej teraz . Słaboooo . Jaka tv takie nagrody . hahahahehehe

  03.05.2022 21:26
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 6.8 Głosów: 17

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×