Niezwykłe miejsca

Muzeum Narodowe - Rodzina Matejki, Polska 2024

Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym, prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Lokalizacje skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii.

 • Czas trwania: 5 minut, Gatunek: Reportaż

Niezwykłe miejsca w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym, prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Są to lokalizacje znane i mniej znane, często zapomniane i takie, które nie są wszystkim dostępne. Miejsca skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii.

Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Miejsca znane i mniej znane, często zapomniane i takie, które nie są niedostępne dla wszystkich. Miejsca skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii. Prowadzący przenoszą widza do minionych epok jednocześnie uwzględniając starania i dokonania współczesnych konserwatorów, historyków oraz pasjonatów historii Polski, malarstwa, kultury. W programie znajdują swoje miejsce współcześnie realizowane zdjęcia, jak również bogate i różnorodne materiały archiwalne.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×