Wiek to tylko liczba

Wiek to tylko liczba, Polska 2023

Autorzy wychodzą naprzeciw potrzebom seniorów, którzy często są osobami pełnymi pozytywnej energii do działania w różnych przestrzeniach społecznych. Chcą być wśród ludzi i działać.

 • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Magazyn

Wiek to tylko liczba w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Każdy odcinek programu jest złożony z kilku fragmentów. Poszczególne części to: portret megastarszaka, nauka tańca, recenzja filmu, cyberbezpieczeństwo seniora, ciekawe inicjatywy. Autorzy wychodzą naprzeciw potrzebom seniorów, którzy często są osobami pełnymi pozytywnej energii do działania w różnych przestrzeniach społecznych. Chcą być wśród ludzi i działać.

Wiek to tylko liczba! To prawda. Współczesny senior to bardzo często i coraz częściej osoba pełna pozytywnej energii do działania w różnych przestrzeniach społecznych. Często podkreślają, że nie wolno się poddawać i siedzieć w domu. Trzeba być wśród ludzi i działać! Często seniorzy realizują swoje młodzieńcze marzenia, te, na które wcześniej nie było czasu, odkrywają talenty i umiejętności, których posiadania nawet nie byli świadomi. To właśnie oni będą bohaterami naszego programu. W programie będziemy z jednej strony pokazywać seniorów aktywnych, aby tym sposobem motywować tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na odnalezienie pasji czy ciekawych form aktywności. Z drugiej strony program zawierać będzie cenne porady. Cztery felietony dotyczyć będą: bezpieczeństwa finansowego seniorów, czyli jak nie dać się oszukać, porady modowe - wszak wiek to tylko liczba i 60+ nie oznacza wyglądać szaro, buro i ponuro, będzie lekcja tańca, bo to najlepsza forma ruchu na dobrą formę fizyczną i dobry humor, a także w każdym odcinku krytyk filmowy - Wiesław Kot polecać będzie film. Zapowiedzi prowadzących nagrywane będą w miejscach, gdzie odbywają się atrakcyjne działania dla seniorów lub będzie to spotkanie z seniorką, seniorem, którego pasja lub działania są dobrym przykładem. Odwiedzać będziemy również miejsca interesujące i godne polecenia na wyprawy. Program składa się z felietonów zapowiadanych przez dwoje prowadzących w plenerze. Materiały filmowe realizowane są przez reporterów w poszczególnych ośrodkach TVP kamerą reporterską. W każdym odcinku jest 4 - 5 materiałów: portret megastarszaka, nauka tańca, recenzja filmu, cyberbezpieczeństwo seniora, ciekawe inicjatywy senioralne.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×