"07 zgłoś się". Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Tłumy żegnały serialowego porucznika Borewicza w Krakowie

W Krakowie odbył się pogrzeb Bronisława Cieślaka, czyli niezapomnianego porucznika Borewicza z serialu "07 zgłoś się". Artystę na Cmentarzu Podgórskim pożegnali najbliżsi oraz krakowianie. Zobacz zdjęcia z pogrzebu.

Multimedia

Pogrzeb Bronisława Cieślaka w Krakowie

W poniedziałek, 10 maja 2021 roku odbył się pogrzeb Bronisława Cieślaka, czyli legendarnego porucznika Borewicza z serialu "07 zgłoś się". Artysta został pochowany na Cmentarzu Podgórskim, na którym kilka miesięcy temu spoczął Dariusz Gnatowski, czyli Boczek z serialu "Świat według Kiepskich". Bronisława Cieślaka żegnała rodzina, przyjaciele oraz wielu mieszkańców Krakowa. Aktor otrzymał pośmiertnie Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Zobacz zdjęcia z pogrzebu.

Zobacz galerię

Przypominamy, że Bronisław Cieślak odszedł 2 maja 2021 roku w wieku niespełna 78 lat, po długiej walce z nowotworem prostaty. W ubiegłym roku zrezygnował z aktorstwa z powodu choroby. W lutym 2018 przeszedł skomplikowaną operację. -Odpoczywam w swoim domu w podkrakowskiej miejscowości. Moje ostatnie wyniki badań są obiecujące i wygląda na to, że najgorsze mam już za sobą - opowiadał wtedy w Fakcie.

Była dziewczyną Borewicza, odeszła w zapomnieniu. Z chorobą walczyła do końca życiaZobacz więcej

Bronisław Cieślak znany był przede wszystkim znany ze swojej roli Sławomira Borewicza w kultowym serialu "07 zgłoś się". W latach 2009 - 2016 wcielał się w postać Bronisława Malanowskiego w serialu "Malanowski i partnerzy". Fani znali go także z kilkunastu innych ról filmowych i serialowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joanna Czechura (gość)

    Sprostowanie w dacie proszę zrobić dzisiaj jest 10 05 2021 a w artykule jest podana data pogrzebu11 05 2021😉

    10.05.2021 16:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×