"07 zgłoś się". Telewizja Polska oddaje hołd Bronisławowi Cieślakowi i zmienia ramówkę TVP 1! Kiedy zostanie wyemitowany Teatr Telewizji? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Bronisław Cieślak, czyli serialowy porucznik Borewicz, był prawdziwą legendą telewizji. Wieść o śmierci aktora zaskoczyła wszystkich 2 maja, a dzisiaj odbył się jego pogrzeb. Telewizja Polska postanowiła oddać hołd Bronisławowi Cieślakowi.

Multimedia

TVP ZMIENIA RAMÓWKĘ DLA BRONISŁAWA CIEŚLAKA!

Bronisław Cieślak nie żyje. Wiadomość o tej treści zelektryzowała wszystkich 2 maja 2021 roku. Odszedł od nas świetny aktor, którego wszyscy widzowie zapamiętali przede wszystkim jako twardego i charyzmatycznego porucznika Borewicza z serialu "07 zgłoś się".

"07 zgłoś się" to serial kryminalny, który w czasach komunistycznych miał pokazać Polakom, że James Bond może być także wśród nas. Właśnie na taki charakter był stylizowany serialowy porucznik Borewicz. Łamacz kobiecych serc, doskonały milicjant, ludzie mieli go po prostu kochać! I to się sprawdziło, chociaż ogromną zasługę w tym miał Bronisław Cieślak, który w tej roli był wręcz genialny.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Tłumy żegnały serialowego porucznika Borewicza w KrakowieZobacz więcej

Bronisław Cieślak był tak dobry, że właściwie do swojej śmierci przez wielu był kojarzony w rolą porucznika Borewicza. Postać ta wręcz stała się już ikoną popkultury. Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska postanowiła oddać hołd Bronisławowi Cieślakowi i dzisiaj (10 maja 2021 roku) zmieniła wieczorną ramówkę.

KIEDY EMISJA TEATRU TELEWIZJI I FILMU "ŚWIĘTA WOJNA ROSJAN"?

Początkowo w poniedziałek, 10 maja, na antenie TVP 1 miał być wyemitowany spektakl Teatru Telewizji oraz film dokumentalny pt. "Święta wojna Rosjan". Produkcje te jednak zostaną wyemitowane innego dnia, a telewidzowie "Jedynki" mieli szansę obejrzeć dwa odcinki serialu "07 zgłoś się".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×