07 zgłoś się

„07 zgłoś się”. Tak się zmieniał porucznik Borewicz. Ten kultowy dziś serial w latach 80. budził kontrowersje, a teraz wywołuje uśmiech!

„07 zgłoś się” - kto nie zna tego serialu i postaci porucznika Borewicza? Niegdyś wokół produkcji nie brakowało kontrowersji - począwszy od nazwy, po wsparcie Milicji Obywatelskiej. Dzisiaj jednak oglądamy go z uśmiechem na twarzy, gdyż idealnie ukazuje utopijne marzenia Polaków z lat 80. tęskniących za zachodem i wolnością.

25.11.202207 zgłoś się

„07 zgłoś się”. Porucznik Borewicz i jego kobiety. Niejedna piękność straciła dla niego głowę! Z kim spotykał się najprzystojniejszy milicjant w Polsce?

Porucznik Borewicz z serialu „07 zgłoś się” gościł w sercu niejednej pani. Nic dziwnego - jego spryt, odwaga, pewność siebie i przystojna twarz sprawiała, że był niczym magnes na niewieście serca! Szalały za nim także bohaterki serialu! Najbardziej znany polski milicjant miał w serialu wiele partnerek. Które kobiety, które kochały się w poruczniku Borewiczu? Zobaczcie w naszej galerii!

25.11.202207 zgłoś się

"07 zgłoś się". Dorota Stalińska przeszła operację! W jakim stanie jest aktorka? Opublikowała zdjęcie w bandażach

Dorota Stalińska to jedna z tych aktorek, które określa się mianem kobiet nie do zdarcia. Przeżyła w życiu niejedno, w tym poważny wypadek samochodowy. Opublikowała w sieci zdjęcie, które mocno zaniepokoiło jej fanów. Przedstawia aktorkę na szpitalnym łóżku, z bandażami na dłoni i stopie. Stalińska przeszła operację. W jakim jest stanie?

05.08.202207 zgłoś się

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×