10 lat temu zakończył się serial "Samo życie"! Jak zmienili się aktorzy kultowej produkcji?

Mija 10 lat od zakończenia serialu "Samo życie"! Jak dziś wyglądają największe gwiazdy kultowej produkcji Polsatu? Sprawdźcie w naszej galerii!

Multimedia

Serial "Samo życie", drugi w historii polski serial, który przekroczył 1000 odcinków, zakończył się 25 listopada 2010, dobijając ostatecznie do 1554 odcinków. Mimo że od tego czasu minęło już 10 lat, to wielu fanów wciąż z sentymentem wspomina produkcję Polsatu, a także kultową czołówkę w wykonaniu Stachursky'ego.

Życiowe wzloty i upadki pracowników dużej gazety! O czym był kultowy serial Polsatu?Zobacz więcej

Serial zadebiutował na antenie Polsatu 12 lutego 2002 roku. Opowiadał o losach pracowników warszawskiego dziennika "Samo życie". Redakcja dziennika "Samo życie" była jednak zaledwie tłem dla fabuły serialu, dla której głównym motorem były historie życia poszczególnych osób mniej lub bardziej związanych z gazetą.

Przez 8 lat emisji, na planie serialu "Samo życie" przewinęło się mnóstwo aktorów, część z nich to wielkie gwiazdy, kariera innych nieco przycichła. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z gwiazdami produkcji. Zobaczcie, jak wyglądali kiedyś, a jak wyglądają dziś!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jeden z najlepszych seriali codziennych jeśli nie najlepszy (gość)

    Lubię czasem do niego wracać na IPLI. W podpisach zdjęć jest błąd. Druga odtwórczyni roli Agnieszki to Aneta nie Renata. Najmniej zmienił się chyba serialowy Pino czyli Stefano Terrazzino. Ciągle ciacho. Z biegiem czasu może nawet jest jeszcze bardziej atrakcyjny. :)

    25.11.2020 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×