100 najlepszych seriali XXI wieku. BBC Culture opublikowało wyjątkową listę. W rankingu same perełki!

Mamy dopiero 2021 rok, a BBC Culture udało się już ustalić, które seriale XXI wieku są najlepsze! W rankingu znalazły się prawdziwe perełki. Sprawdźcie, na ile lista pokrywa się z Waszymi wyborami!

Multimedia

#100 najlepszych seriali XXI wieku

Ostatnie dwie dekady były bardzo bogate, jeśli chodzi o fantastyczne produkcje serialowe. W ciągu minionych dwudziestu lat na naszych ekranach po raz pierwszy pojawiły się takie klasyki jak "Gra o Tron", "The Office" czy "Czarne lustro". Wśród tylu fantastycznych produkcji trudno jednoznacznie zdecydować, które wyróżniają się na tle innych, ponieważ po prostu są najlepsze.

Netflix opublikował nowy ranking seriali. Wybory widzów zaskakują!Zobacz więcej

Tego trudnego wyzwania podjęło się BBC Culture i przeprowadziło sondaż wśród osób związanych z telewizją - dziennikarzy, krytyków, wykładowców oraz innych profesjonalistów związanych z przemysłem telewizyjnym, aby sprawdzić, które produkcje z XXI wieku są uznawane przez nich za najlepsze. W rankingu znalazły się same perełki, było też niemało zaskoczeń. Jesteście ciekawi, jak kształtuje się lista najlepszych seriali? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, aby się przekonać!

Zobacz galerię

Który serial z ostatnich 20 lat jest Waszym ulubionym?

Komentarze

Skomentuj
 • Mateo (gość)

  Archiwum x

  24.10.2021 19:12
 • Paweł (gość)

  Poldark gdzie Gra o tron dopiero piąta Gotham gdzie Cesarzowa Ki żadnego Tureckiego serialu nie ma a jest z czego wybierać wiadomo zamknięci na tych którzy dają dużo kasy za prestiż nie za osiągnięcia.

  23.10.2021 14:00
 • Paweł (gość)

  Nie wiem kto robił te zestawienie ale na pewno leczyć się powinien.

  23.10.2021 13:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×