11 maja kolejny odcinek "Kocham Cię, Polsko" [DUŻO ZDJĘĆ]

Już w najbliższy piątek kolejny odcinek "Kocham Cię, Polsko", a w nim kolejne gwiazdy.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NOWY ODCINEK "KOCHAM CIĘ, POLSKO" JUŻ JUTRO W TVP2 [DUŻO ZDJĘĆ] KOCHAM CIĘ, POLSKO. W NAJBLIŻSZYM ODCINKU ANNA DERESZOWSKA I MARCIN PERCHUĆ

Tym razem w drużynie Kasi zagrają: Kasia Piasecka, Andrzej Grabowski, Marek Siudym, zas w drużynie Joanny - Liber, Andrzej Młynarczyk, Joanna Bartel.

Gościem muzycznym był zespół De Mono w piosence: "Po zielonej trawie piłka goni".

Kocham Cię, Polsko!

Program "Kocham Cię, Polsko!" to nadal jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, jakie możemy oglądać na polskich ekranach. Wyniki oglądalności ostatniej edycji pokazały, że pojedynek gwiazd cieszy się coraz większą popularnością wśród widzów. Oglądaj w każdy piątek w TVP2 o godz. 21.15.

KCP KULISY

W audycji prezentujemy przygotowania do nagrania odcinka oraz krótki umont z najciekawszych i najzabawniejszych fragmentów zbliżającego się odcinka programu. Audycję prowadzi Mateusz Szymkowiak znany z programu "The Voice of Poland". Każda z audycji dotyczy innego aspektu przygotowań. Może być to np. próba zespołu muzycznego, próba gwiazdy muzycznej, przygotowania kapitanek, próby jednej z rund w garderobach gwiazd. Goście odcinka zapraszają na program ze swoim udziałem.

CZYTAJ TAKŻE: ZIELIŃSKA CHCIAŁA RZUCIĆ "KOCHAM CIĘ, POLSKO" PRZEZ KORONIEWSKĄ? KORONIEWSKA DOSTANIE PODWYŻKĘ! ILE?

KCP EXTRA

Audycja emitowana w każdy piątek po programie głównym. W audycji prezentujemy rozmowy z gośćmi odcinka, przypominamy jego najciekawsze fragmenty, w tym nie emitowane w odcinku wpadki. Audycja jest prowadzona przez Mateusza Szymkowiaka. Podczas rozmowy z gośćmi, hostessy rozdają zwycięskiej publiczności nagrody.

Komentarze

Skomentuj
  • asiek14 (gość)

    pamięta ktoś może piosenkę, którą śpiewała dziewczyna z widowni i za która otrzymała grę planszową? bardzo by mi na niej zależało a niestety tytułu nie pamiętam ;p

    14.05.2012 20:22
  • xxx (gość)

    :)

    14.05.2012 16:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×