"11 minut". Znany malarz autorem plakatu promującego film

"11 minut" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów tego roku. Co więcej, obraz ma szansę odnieść sukces za granicą, gdyż już na początku września zostanie zaprezentowany w konkursie głównym festiwalu filmowego w Wenecji. Twórcy właśnie zaprezentowali plakat filmu.

Multimedia

Autorem plakatu jest uznany malarz - a także reżyser filmowy, będący autorem takich dzieł jak m.in. "Z daleka widok jest piękny" czy "Huba" - Wilhelm Sasnal.

Najnowsza produkcja Jerzego Skolimowskiego to te same 11 minut z życia różnych postaci przedstawione w paralelnych wątkach dramaturgicznych. Przed upływem ostatniej sekundy jedenastej minuty ich los połączy wydarzenie, które definitywnie zaważy na ich życiu. Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona-aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, niefrasobliwy handlarz narkotyków, dziewczyna z ukochanym psem, sprzedawca hot dogów z niejasną przeszłością, sfrustrowany uczeń w ryzykownej misji, alpinista myjący hotelowe okna, sędziwy malarz, ekipa pogotowia ratunkowego z zaskakującym problemem i grupa głodnych zakonnic. Przekrój mieszkańców współczesnego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.

CZYTAJ TAKŻE: NOWY FILM JERZEGO SKOLIMOWSKIEGO W KONKURSIE GŁÓWNYM FESTIWALU FILMOWEGO W WENECJI!

Jerzy Skolimowski odpowiada zarówno za reżyserię, jak i jest autorem scenariusza "11 minut". W filmie zagrają Richard Dormer, Andrzej Chyra, Wojciech Mecwaldowski, Agata Buzek, Dawid Ogrodnik, Beata Tyszkiewicz, Piotr Głowacki, Paulina Chapko, Anna Maria Buczek, Jan Nowicki, Łukasz Sikora oraz Ifi Ude.

Polska data premiery filmu jeszcze nie jest znana. Za dystrybucję będzie odpowiadać Film Point Group.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×