12 maja świętem muzyki reggae w "Bitwie na głosy"!

Już w tę sobotę na antenie telewizyjnej Dwójki miłośnicy muzyki reggae będą mieli swoje święto.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ZESPÓŁ BEDNARKA WYGRAŁ "BITWĘ NA GŁOSY" NATALIA KUKULSKA PRZEKAZUJE STROJE, W KTÓRYCH WYSTĄPIŁA W "BITWIE NA GŁOSY" NA CEL DOBROCZYNNY

A wszystko to dzięki Kamilowi Bednarkowi i jego drużynie - zwycięzcom drugiej edycji "Bitwy na głosy", którzy w pełni zawładną programem "Bitwa na głosy"!

Artysta zaprosił kilku gości do swojego muzycznego show. Na jednej scenie spotkają się głosy polskiej muzyki reggae. Na dwójkowym festiwalu Kamila Bednarka i drużyny z Brzegu wystąpi między innymi Darek Malejonek,- legenda zespołów Izrael, Armia, Houk oraz Arka Noego. Do niego dołączy Gutek, czyli Piotr Gutkowski, lider zespołu Indios Bravos z niezapomnianego wykonania w programie "Chase the devil".

Pojawią się także dwie gwiazdy, które w swoim repertuarze nie posiadają piosenek w stylu reggae, ale to się może zmienić po specjalnym odcinku "Bitwy na głosy". Beata Kozidrak z zespołem Bajm przygotowała niespodziankę dla zwycięzcy II edycji. Co to będzie? Czy zaśpiewa jeden ze swoich kultowych hitów? Kto stanie z nią wspólnie na scenie? Dowiecie się już w sobotę! Gościem specjalnym będzie także Halina Mlynkova i jej zespół z Cieszyna. Uczestnicy I edycji "Bitwy na głosy" wraz ze swoją liderką nawiążą do Euro 2012. Wykonają hit mundialowy z 2010 roku - "Waka, waka". Piosenka w ich interpretacji stała się absolutnym internetowym hitem.

CZYTAJ TAKŻE: TELEDYSK "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO I ZDJĘCIA] KUSZYŃSKA ODPADŁA Z "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO]

Drużyna z Brzegu zaśpiewa na bis najlepsze piosenki tej edycji. Utwór Roxanne w niezapomnianej aranżacji i stylizacji, który doczekał się ośmiuset tysięcy odsłon na kanale youtube, wybrzmi z nową energią. W specjalnym show pojawią się również premierowe wykonania zespołu poprowadzonego do zwycięstwa przez Kamila Bednarka. Jakie inspiracje drzemią w artyście i jego grupie? Dowiecie się w najbliższą sobotę. Kogo jeszcze wokalista zaprosił by świętować swoje zwycięstwo?

Odcinek specjalny i pożegnanie z Kamilem Bednarkiem oraz jego niezapomnianą drużyną z Brzegu, już w tę sobotę o godzinie 20.05 na antenie Dwójki!

Komentarze

Skomentuj
  • magda (gość)

    znam wojtka z zespołu kamila bednarka

    26.12.2012 08:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×