"13 posterunek". Aleksandra Woźniak przed laty zachwycała urodą! Teraz oczu nie można oderwać od jej pięknych córek! Bliźniaczki robią furorę!

Aleksandra Woźniak zyskała ogromną popularność dzięki roli w kultowym serialu "13 posterunek". Dziś nie jest już o niej tak głośno, za to jej córki podbijają Internet i mają mnóstwo fanów w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak dorastały pociechy aktorki!

Multimedia

Aleksandra Woźniak przed laty zachwycała urodą! Teraz oczu nie można oderwać od jej pięknych córek! Bliźniaczki robią furorę!

Aleksandra Woźniak pod koniec XX wieku podbijała polską telewizję. Widzowie do dzisiaj pamiętają ją z serialu "Złotopolscy" czy przede wszystkim z popisowej roli w kultowym "13 posterunku", gdzie partnerowała Cezaremu Pazurze.

Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo i została psychologiem! Czy pacjenci rozpoznają w niej serialową Kasię?Zobacz więcej

Później jednak Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo na rzecz psychologii, a także zajęła się macierzyństwem. Ze związku z Tomaszem Kuszłejko narodziły się bliźniaczki, Julia i Ania, które dzisiaj są nastolatkami.

Ania jest obecnie bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i TikToku. Jej zdjęcia robią furorę, chociaż nie można im odmówić pewnej mroczności... Julia także lubi mocny makijaż i często prowokuje na swoich zdjęciach, ale doskonale widać, że urodę odziedziczyła po mamie!

Oceńcie sami! I sprawdźcie, jak bardzo dziewczyny są podobne do mamy!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Nic pięknego tu nie widać ....tysiące piękniejszych dziewczynek chodzi po ulicach ..tylko nie mają sławnych rodziców

    20.04.2022 17:45
  • Gość (gość)

    Ma syna i powinien dbać o niego i matkę.Tylko media media media mój Boże tata Królikowskiego i wujek to porządni ludzie i nie robili szumu medialnego. Młody człowieku teraz czasna rodzinę którą już masz ....

    06.03.2022 10:56
  • Gosc (gość)

    Dno i wodorosty

    08.11.2021 17:03
  • Ano (gość)

    Tragedia, odęte usta, namalowane twarze, wyuzdane pozy. Nie do przyjęcia.

    07.11.2021 22:45
  • Lola (gość)

    Tak tak świeci polaczki a wy wiecie co wasze dzieci robią w szkołach jakie kręcą filmiki 12 i 13 letnie dziewczynki chodzą ubrane i wymalowane jak stare baby do szkoły mogę napisać gorzej ćpają piją ale oczywiście polać ki nie widzą problemu ale jak ktoś kto nie góry niczym to oburzeni i mają czelność pisać te chore poeiastki patrzcie wreszcie na swoje zdemoralizowane pociechy i obserwujcie co wam pod nosem rośnie za waszym pozwoleniem a nie tylko markety piwska hulanki żarcie i tyle w temacie

    07.11.2021 19:18
  • Alojzy Mol (gość)

    Tragiczne te dziewczyny. Porażka. Niestety takich dziś mnóstwo. Przeciętna uroda, a mądrością też widać nie grzeszą,skoro takie dają takie dziwne zdjęcia

    07.08.2021 17:28
  • OLO. (gość)

    Matka psycholog i pozwala 13 latce na takie wyuzdanie w sieci. Co to za pasja lansować się w taki dwuznaczny spoób w tak młodym wieku . Czy w dzisiejszych czasach nie ma już normalnych dzieci i rodziców ?.

    06.08.2021 22:19
  • Dan (gość)

    Fuuu🤮

    05.08.2021 21:08
  • Bbb (gość)

    Gdzie jest matka? Psycholog a pozwala na takie publikacje. Takie zdjęcia można pokazywać na kółku teatralnym a nie w necie. Te zdjęcia, to żadna sztuka tylko tani kicz. Dawniej dzieci nastoletnie bawiły się razem z innymi, nie potrzeba im było upubliczniania swojego języka. Ale dawniej rodzice byli normalni. A tu chyba kasą uderzyła do głowy...

    05.08.2021 18:47
  • Heniek (gość)

    Dno i żenada

    05.08.2021 16:05
  • Aga (gość)

    One mają 13 lat ?Jestem matką 13latki w życiu nie pozwoliłabym na wrzucanie do sieci takich zdjęć Ja rozumiem szukanie siebie Ale przesadzone mocno potem się dziwimy że nastolatki mają dzieci są gwałty porwania etc Ale skoro swoim dzieciom pozwalamy na taki wizerunek cóż

    29.08.2020 19:15
  • gosc (gość)

    komentarze sa obrzydliwe i pokazuja jak powierzchownie dziewczyny zostaly ocenione. jesli chcecie dalej twierdzic ze sa puste moze zaineteresujecie sie tym i sprawdzicie ze nie macie racji;) i komentarze i artykul sa nie na miejscu.

    17.08.2020 13:22
  • Zbyszek (gość)

    Młode osoby szukające swojego ja ,jak wy wszyscy w ich wieku, a terazy z nudów piszecie taka czy owaka . Faktycznie brakuje jej uśmiechu na co b zwrócił uwagę .pozdrawiam życzę Zdrowia i spokoju

    17.08.2020 11:12
  • Zbyszek (gość)

    Młode osoby szukające swojego ja ,jak wy wszyscy w ich wieku, a terazy z nudów piszecie taka czy owaka . Faktycznie brakuje jej uśmiechu na co b zwrócił uwagę .pozdrawiam życzę Zdrowia i spokoju

    17.08.2020 11:12
  • Wikary (gość)

    Ta jedna w butach ortopedycznych, biedne dzieci

    16.08.2020 16:41
  • Gość (gość)

    Oprócz tapety nic wiecej nie ma , wypacykowana dziunia

    16.08.2020 15:00
  • Obserwator (gość)

    Wypisz, wymaluj, postać z rodziny,, Adamsów,,!

    16.08.2020 11:31
  • Obserwator (gość)

    Nie widzę tu piękna, tylko mroczną twarz. Zero osobowości, zero dziewczęcej aury. Sztuczna lalka

    16.08.2020 11:28
  • Obserwator (gość)

    Nie widzę tu piękna, tylko mroczną twarz. Zero osobowości, zero dziewczęcej aury. Sztuczna lalka

    16.08.2020 11:28
  • Czytelniczka (gość)

    Nie to ladne co sie swieci wazne co jest w srodku

    16.08.2020 10:58
NowszeStarsze