"13 posterunek". Córki Aleksandry Woźniak robią furorę w mediach społecznościowych! Podobne do pięknej mamy?

Chociaż czasy "13 posterunku" to już odległa telewizyjna przeszłość, to jednak fani produkcji do dzisiaj pamiętają piękną Kasię, w którą wcielała się Aleksandra Woźniak. Teraz furorę w mediach społecznościowych robią jej córki! Podobne do słynnej mamy? Sprawdźcie!

Multimedia

Aleksandra Woźniak pod koniec XX wieku podbijała polską telewizję. Widzowie do dzisiaj pamiętają ją z serialu "Złotopolscy" czy przede wszystkim z popisowej roli w kultowym "13 posterunku", gdzie partnerowała Cezaremu Pazurze.

Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo i została psychologiem! Czy pacjenci rozpoznają w niej serialową Kasię?Zobacz więcej

Później jednak Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo na rzecz psychologii, a także zajęła się macierzyństwem. Ze związku z Tomaszem Kuszłejko narodziły się bliźniaczki, Julia i Ania, które dzisiaj są nastolatkami.

Ania Kuszłejko jest obecnie bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie i TikToku. Jej zdjęcia robią furorę, chociaż nie można im odmówić pewnej mroczności... Córka Aleksandry Woźniak jest alternatywką? Kompletnie inny styl za to prezentuje Julia. Jesteśmy przekonani, że 16-latki urodę odziedziczyły po mamie!

Oceńcie sami! I sprawdźcie, jak bardzo dziewczyny są podobne do mamy!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    One mają 13 lat ?Jestem matką 13latki w życiu nie pozwoliłabym na wrzucanie do sieci takich zdjęć Ja rozumiem szukanie siebie Ale przesadzone mocno potem się dziwimy że nastolatki mają dzieci są gwałty porwania etc Ale skoro swoim dzieciom pozwalamy na taki wizerunek cóż

    29.08.2020 19:15
  • gosc (gość)

    komentarze sa obrzydliwe i pokazuja jak powierzchownie dziewczyny zostaly ocenione. jesli chcecie dalej twierdzic ze sa puste moze zaineteresujecie sie tym i sprawdzicie ze nie macie racji;) i komentarze i artykul sa nie na miejscu.

    17.08.2020 13:22
  • Zbyszek (gość)

    Młode osoby szukające swojego ja ,jak wy wszyscy w ich wieku, a terazy z nudów piszecie taka czy owaka . Faktycznie brakuje jej uśmiechu na co b zwrócił uwagę .pozdrawiam życzę Zdrowia i spokoju

    17.08.2020 11:12
  • Zbyszek (gość)

    Młode osoby szukające swojego ja ,jak wy wszyscy w ich wieku, a terazy z nudów piszecie taka czy owaka . Faktycznie brakuje jej uśmiechu na co b zwrócił uwagę .pozdrawiam życzę Zdrowia i spokoju

    17.08.2020 11:12
  • Wikary (gość)

    Ta jedna w butach ortopedycznych, biedne dzieci

    16.08.2020 16:41
  • Gość (gość)

    Oprócz tapety nic wiecej nie ma , wypacykowana dziunia

    16.08.2020 15:00
  • Obserwator (gość)

    Wypisz, wymaluj, postać z rodziny,, Adamsów,,!

    16.08.2020 11:31
  • Obserwator (gość)

    Nie widzę tu piękna, tylko mroczną twarz. Zero osobowości, zero dziewczęcej aury. Sztuczna lalka

    16.08.2020 11:28
  • Obserwator (gość)

    Nie widzę tu piękna, tylko mroczną twarz. Zero osobowości, zero dziewczęcej aury. Sztuczna lalka

    16.08.2020 11:28
  • Czytelniczka (gość)

    Nie to ladne co sie swieci wazne co jest w srodku

    16.08.2020 10:58
  • Meeg (gość)

    Uroda ładna. Ale tapety za dużo.

    16.08.2020 10:31
  • Zazdrosne cebulaki (gość)

    A zazdrosne cebulaki i tak swoje pycha i nienawiść non stop ..

    16.08.2020 09:59
  • Syla (gość)

    Mama ładna. Dziewczyny natomiast wyglądają jak większość typowych dziewczyn które preferują duzo kosmetyków i nieciekawe oklepane ubranie które niby ma być seksi. Mlodziez powinna być ciekawa,żeby było widać na zewnątrz ze wewnątrz mieszka mozg.....

    16.08.2020 09:42
  • Bogzi50 (gość)

    Bardzo proszę wszystko bardzo piękne tylko ten telefon jak kleszcz

    16.08.2020 08:55
  • Robert73 (gość)

    Szok....ale szkarady

    16.08.2020 08:23
  • Ela (gość)

    żenada Pani Ola na sto procent wstydzi się za te zdjęcia córek

    16.08.2020 08:04
  • Lola (gość)

    Julia niczym mama. Śliczna.

    16.08.2020 06:13
  • koxy (gość)

    z taka iloscia tapety na ryju to kazda jest piekna...

    16.08.2020 01:58
  • Aaaa (gość)

    Co za pustaki. Zupełnie jak mama w serialowej roli. Swoją drogą skoro mama pozwala na publikację takich zdjęć i na taki wygląd to moze w 13 posterunku w ogóle nie musiała grać, tylko pokazała się taka jaka jest....

    15.08.2020 23:52
  • Mama (gość)

    Sama jestem mamą 17 latki i jest ładna i zgrabna. Niestety nikt nie będzie o niej pisał, bo nie ma znanych rodziców. Myślę, że na niektórych zdjęciach dziewczyny przesadzaja z wyglądem.

    15.08.2020 23:47
NowszeStarsze