"13 posterunek". Monika Ordowska dawniej była partnerką Piotra Zelta. Dzisiaj zmieniła się nie do poznania i jest żoną amerykańskiego milionera!

Monika Ordowska to modelka, która kilka lat temu próbowała zaistnieć w polskim showbiznesie. Ma za sobą kilka rozbieranych sesji oraz głośny związek z Piotrem Zeltem, który zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem i terapią aktora. Dzisiaj Monika Ordowska zmieniła się nie do poznania, mieszka w USA i jest żoną amerykańskiego milionera! Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda Monika Ordowska!

Multimedia

Monika Ordowska - jak zmieniła się była Piotra Zelta?

Monika Ordowska przed laty próbowała zaistnieć w polskim showbiznesie. Tytuł Miss Warszawy otworzył urodzonej w 1989 roku modelce drzwi do prowadzenia programów interaktywnych, takich jak m.in. "Dziewczyny z fortuną". Oprócz tego, Monika Ordowska zaliczyła także w 2013 roku epizod w filmie Piotra Wereśniaka pt. "Wkręceni", gdzie wcieliła się w rolę sekretarki, a wcześniej można było podziwiać ją w wybranych odcinkach seriali "Ojciec Mateusz" i "Barwy szczęścia". W serialu "Na krawędzi 2" była dublerką Kamilli Baar w scenach erotycznych.

Jednak najgłośniej o Monice Ordowskiej zrobiło się, gdy związała z aktorem, Piotrem Zeltem, czyli niezapomnianym Arnim z "13 posterunku". Para często pojawiała się na ściankach i planowali już huczny ślub. Niestety, wszystko legło w gruzach, gdy okazało się, że ojcem dziecka Moniki Ordowskiej nie jest Piotr Zelt, a model Rafał Sieradzki!

Jak donosi Pudelek.pl, gdy Piotr Zelt dowiedział się o niewierności partnerki, zażądał testów DNA, które wykluczyły jego ojcostwo małej Amelki. Aktor przypłacił to wszystko zdrowiem psychicznym, musiał udać się na terapię.

Marcelina Zawadzka pokazała ukochanego! To "ten jedyny"?Zobacz więcej

Później Monika Ordowska zniknęła z showbiznesu, aby powrócił do niego po latach jeszcze mocniejszym uderzeniem. Wówczas okazało się, że Monika Ordowska z córką wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie ułożyła sobie życie na nowo i związała się z amerykańskim milionerem, Kevinem Rudeenem, którego poślubiła w 2019 roku. Na początku września para nawet pojawiła się w Warszawie, a obserwując media społecznościowe Moniki Ordowskiej, która dzisiaj nazywa się Monika Rudeen, można odnieść wrażenie, że wiodą wręcz bajeczne życie w USA. Do tego Monika dba o to, aby Amelia w przyszłości zajęła się modelingiem i już teraz lansuje 8-latkę w mediach społecznościowych.

Zobaczcie, jak dawniej wyglądała Monika Ordowska i jak się zmieniła!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Pele (gość)

    Polka szkoda,ale ten Zelt to jest nieporozumienie....dostał po rogach zasłużenie...

    03.11.2021 15:23
  • Mła (gość)

    Raz się sku...sz, ku..ą już zostaniesz. Takie moje zdanie. Gold digger.

    03.11.2021 07:27
  • Pan Lee (gość)

    "Zmieniła się nie do poznania " chirurdzy plastyczni ją zmienili ...🤣

    02.11.2021 21:34
  • Koko (gość)

    Tfuuu na takie szony

    02.11.2021 13:49
  • alfons (gość)

    qrew

    02.11.2021 12:52
  • bvb (gość)

    to dziwka z naprzeciwka !

    02.11.2021 10:50
  • Zniesmaczony (gość)

    Jakie wartosci promujecie tym artykułem? Kobieta: 1) zdradziła narzeczonego - wy przedstawiacie to w świetle "niestety ślub się nie odbył..." - dla Piotra na szczęście się nie odbył, chociaż przypłacił to zdrowiem psychicznym, ale o tym tylko wzmianka, no ale przecież nie Piotr jest bohaterem artykułu... 2) karierę próbowała robić rozbierając się to w gazetkach, to w scenach erotycznych - ogólnie wzór cnót niewieścich, a to tylko taki krótki epizod do zdobycia sławy, później modelki zwykle opisują to jako "ciężka praca, wiele wyzwań i wyrzeczeń w drodze do celu" 3) wyszła za mąż za amerykańskiego milionera, który mógłby być jej tatą - zapewne poznali się przypadkiem u kolegi na domówce i była to miłość od pierwszego wejrzenia - normalka, każdy ma prawo do miłości przecież, a to ze akurat modelki gustują w milionerach to czysty zbieg okoliczności, można powiedzieć nic nie znaczący "efekt uboczny"... Pana milionera też nie podejrzewam o przeglądanie wyuzdanych profili modelek na Instagramie czy o "czytanie" gazetek, w których pozowała jego obecna żona...

    Podsumowując, jestem zdegustowany wystawianiem na piedestał takich osob bo to promuje wartości takie jak rozwiązłość (zdradziła i niestety zaplanowany ślub się nie odbył, no ale co ma piernik do wiatraka), zarabianie ciałem (teraz często tłumaczone "wyzwoleniem" kobiet) i pieniądze.

    02.11.2021 08:12
  • 😄 (gość)

    Bez przesady Tszeba mieć trochę tolerancji A nie wylewac na kogoś pomyje, każdy robi co uważa

    02.11.2021 06:25
  • Do Bruno. (gość)

    Czyli można krzywdzić wszystkich do około żeby osiągnąć cel? Może ciebie kiedyś ktoś zdradzi to zrozumiesz co ty wgl gadasz.

    02.11.2021 01:27
  • Freddderick (gość)

    No, może i niezła, ale przetapetowana. Brr, nie lubię takich lasek.

    02.11.2021 01:26
  • Bruno (gość)

    Niech ten podniesie kamien I rzuci w nią co jest bez grzechu i jakiej kolwiek skazy nie zazdrosmy ludziom jak im sie powodzi obojetnie w jaki sposub ich sprawa a to widac ze my Polacy jestesmy tak ZAZDROSNI niech kazdy zajmnie sie swoimi sprawami.Ps. Nie znam tej kobiety I nie potepiam a w zyciu kazdy z nas popełnia błedy.

    01.11.2021 23:02
  • Adelw (gość)

    Co za Scierwo z tych kobiet !!!! i tak niedługo będzie łykać powietrze….i co z jego marnego życia…

    01.11.2021 21:40
  • On (gość)

    Dziewczyna bez zasad i poprostu głupia i leniwa... Szmata zajebana...kurwisko nic nie warte... Opluc ja

    01.11.2021 21:14
  • Pies cie ebal (gość)

    Zwykly SZON ktory leci na kase ..

    01.11.2021 19:12
  • Zetor (gość)

    Dobre kurwisko!

    01.11.2021 18:04
  • Ana (gość)

    Oj tam,oj tam.Ustka jej nagle urosły, cycuszki też.🤣Szkoda tylko tego dziecka,które przeczyta w necie,ze matka się puszczala i trzeba bylo robic testy dna. Ale z drugiej strony pewnie będzie tak głupia jak matka,bo już zdjęcia w makijażu jej robi.szok

    01.11.2021 17:53
  • WYRAFINOWANE BABSKO LECI NAKASE. (gość)

    Starosc dopadnie w taki szybki sposób.

    01.11.2021 17:17
  • Bez znaczenia (gość)

    Nie bał ją pies.

    01.11.2021 17:10
  • Facet (gość)

    Zwykła lafirynda. Czy o jej wyczynach wie tem amerykański milioner?

    01.11.2021 17:07
  • Zwww (gość)

    Zwykły kurwiszom