"13 posterunek". Piotr Zelt w ostrych słowach podsumował rzeczniczkę Straży Granicznej. Już pożałował swoich słów!

Zaostrzający się konflikt na granicy polsko-białoruskiej, którego koniec jeszcze długo nie będzie się rysował na horyzoncie sprawia, że wszystkim puszczają nerwy. A że poziom wymiany opinii w naszym kraju już dawno sięgnął dna, owe nerwy puszczają w bardzo nieładnym stylu. Piotr Zelt już pożałował swoich słów!

Multimedia

Piotr Zelt rzeczniczka Straży Granicznej

Ten post został już usunięty z profilu facebookowego przez Piotra Zelta, ale w sieci nic nie ginie. Tym razem aktor Teatru Komedia wyraził swoją opinię zbyt ostro. Anna Michalska, rzeczniczka Straży Granicznej, jest osobą kontrowersyjną. Wiele osób razi jej często okazywana wobec dziennikarzy arogancja. Z drugiej strony specjaliści potrafiący ocenić profesjonalizm rzeczników prasowych podkreślają, że bardzo dobrze pełni swoją funkcję, jest zawsze dostępna dla mediów - co w przypadku rzeczników jest priorytetowym obowiązkiem - i stara się odpowiadać na każde pytanie.

Znany aktor został instruktorem narciarskim! "To pomysł na to, żeby nie zwariować w trudnych czasach i zarobić na życie"Zobacz więcej

Abstrahując od tego, czy porucznik Anna Michalska dobrze wypełnia swoje obowiązki, nie może być zgody na personalne ataki pod jej adresem. Piotr Zelt zamieścił w opisie zdjęcie telewizyjnego ekranu i podpisał je:

Pani "rzecznik" SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS

Piotr Zelt podjął kroki prawne przeciwko TVP. "Trzeba piętnować ohydną, nachalną propagandę"Zobacz więcej

"Fakt" donosi, że pod postem aktora rozgorzała dyskusja na, oględnie mówiąc, bardzo niskim poziomie. Posunięto się nawet do tego, by porównać ją do funkcjonariuszki niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Piotr Zelt, niestety, lajkował niektóre komentarze.

Piotr Zelt pożałował swoich słów! Aktor, który był jednym z ambasadorów akcji "Trzeźwy poranek na A4", już nie współpracuje z opolską Policją. Policja wydała oświadczenie w tej sprawie:

W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nie akceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Profesor (gość)

  Rola życia jaką zagrał w 13 posterunku idealnie odzwierciedla jego intelekt, a raczej jego brak!!! Wstyd i hańba, że mamy taki pseudo ludzi kultury!!!

  20.11.2021 19:27
 • Profesor (gość)

  Rola życia jaką zagrał w 13 posterunku idealnie odzwierciedla jego intelekt, a raczej jego brak!!! Wstyd i hańba, że mamy taki pseudo ludzi kultury!!!

  20.11.2021 19:27
 • Lolek (gość)

  Zauwazyli Państwo kto się wypowiada tacy co żyją na garnuszku telewizji i państwa nieroby i tyle

  20.11.2021 10:16
 • Jeżyk (gość)

  Kto to jest?Pierwszy raz go widzę...i niech tak zostanie.Cham!!!

  20.11.2021 09:45
 • Nik (gość)

  Miałem napisać komentarz ale ten facet nie zasługuje żeby go oceniać.

  20.11.2021 07:35
 • Patrick (gość)

  Historia lubi się powtarzać, a my nie potrafimy pobierać z tego nauki. Zaraz cały świat będzie przeciwko nam, a my będziemy sobie skakać do gardeł. Ludzie, rodacy - zjednoczmy się, wspierajmy się w tych niełatwych chwilach

  18.11.2021 15:08
 • Polak maly (gość)

  Z takim nazwiskiem Zelt niech spier**la do Niemców do swoich krewniaków

  18.11.2021 14:20
 • Nowa (gość)

  A może pan Zelt sam stanie na granicy w naszej obronie, w końcu to kawał chłopa. Pani Anno od początku Pania podziwiam.

  18.11.2021 12:49
 • Nemo@@@ (gość)

  Zelt? A to ten co go Ordowska zostawiła😁😁😁😁 Brawo dla niej

  18.11.2021 12:44
 • emerytka (gość)

  Polak i patriota od siedmiu boleści , nienawistnik !

  18.11.2021 12:13
 • Op (gość)

  P.Anno jest Pani świetnym rzecznikiem.Podziwiam Panią za celne riposty i opanowanie na zaczepki pseudodziennikarzy i Dziękuję.Zelt jest tylko chamem i kiepskim aktorzyną znanym tylko z roli idioty.Teraz okazuje się,że niegrał.Kontrowersyjne to jest zachowanie bandy zaprzańców z totalnej opozycji !!!!A p.Ania jest suuuper

  18.11.2021 12:07
 • Ok (gość)

  Następny "mundry"

  18.11.2021 11:43
 • mrao (gość)

  Zelt czy cwelt

  17.11.2021 22:13
 • Endriu (gość)

  Zelt i jemu podobni "celebryci " to sługusy Putina i Łukaszenki. Dlaczego oni jeszcze mieszkają w Polsce skoro ją nienawidzą, jesteście nigodni nazywać siebie Polakami !!!

  17.11.2021 19:54
 • Pietros (gość)

  Myslalem ze to dobry aktor i swietnie gral glupiego ,ale widac nie gral po prostu takiego wzieli na te role ,az wstyd ze wystepowal w mundurze wypchanym watą

  17.11.2021 15:46
 • Darkwer (gość)

  Zelt to stary siwy pajac który w swej aktorskiej karierze nigdy nie zabłysnął więc postanowił pokazać słomę z butów i siano w miejscu na mózg. Współczynnik inteligencji 3 a pasta do butów ma 4.

  17.11.2021 15:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×